kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-02-2017, 20:21
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ja jeszcze do Waszych propozycji dorzucę naklejki na ścianę. Wzory od miśków, pszczółek, jeżyków, zajączek, po miarki z małpkami znajdziecie w tym sklepie http://www.przyklejka.pro/naklejki-dla-dzieci-k27.html . Wydaje mi się, że takie naklejki stają się coraz bardziej popularne. Moja siostrzenica ma taką naklejkę sówki, ale patrząc na to jaki szeroki jest asortyment, to można spokojnie dobrać naklejkę do charakteru dziecka i tego co lubi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-02-2017, 16:49
mebelki17 mebelki17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 8
Domyślnie

Sprawdź meble impet. Mają bardzo fajne biurka, a wiadomo, biurko prędzej czy później przyda się dziecku
__________________
meble bankowe kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-02-2017, 13:51
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Jeśli chodzi o pokój dla starszego dziecka, to idealnie sprawdzą się meble modułowe (systemowe), oraz łóżko z szufladami, natomiast do pokoju kilkulatka świetnie nada się takie łóżko ze zjeżdżalnią - mi bardzo się podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-04-2017, 12:16
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

To pytanie zadaje sobie większość rodziców. Nie chodzi tylko o to, aby było przytulnie ale też wygodnie, funkcjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie. Pojawia się wtedy pytanie, gdzie szukać odpowiedniego asortymentu. Dzisiaj pomysły na urządzenie nowoczesnego pokoju dziecka nie trzeba szukać daleko bo wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Internet to kopalnia pomysłów oraz źródło najlepszych produktów w korzystnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 25-04-2017, 09:11
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

To prawda. Ja większość aranżacji znalazłam w Internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-04-2017, 15:30
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

naklejki, fototapety są śliczne i dają wnętrzu ciepła i delikatności, szczególnie jeżeli zdecydujemy się na ściany malowane farbą. Zostawię stronę gdzie są fajne motywy do pokoju, szczególnie namiot tipi mi się podoba, http://www.lamalu.pl/dekoracje , do pokoju chłopca fajna rzecz, bo zabawa w indianina jest na topie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-05-2017, 05:51
Ekspert Porta Ekspert Porta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 10
Domyślnie

Witam,
wyposażenie dziecięcego pokoju jest zależne od wieku pociechy. W inny sposób urządza się pokój niemowlaka, a w inny ucznia. Na naszym blogu zaprezentowaliśmy artykuł mówiący o aranżacji pokoju ucznia. Mogą Państwo sprawdzić, czy nasze propozycje są dla Państwa interesujące https://www.porta.com.pl/blog/post-9...co-zadbac.html . Doradzamy, jakie kolory wybrać, a także wspominamy o praktycznych zastosowaniach, które ułatwią dbanie o porządek i będą wyrażały dziecięce pasje.
Pozdrawiam,
Ekspert Porta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-08-2017, 14:01
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Pamiętaj też o materacu. Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka nie jest taki łatwy jakby się zdawało. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego że materac jest ważnym elementem. I warto zdecydować się na materac dobrej jakości materiałów, aby przez lata spełniać swoją funkcję, bez potrzeby wymiany. Ja niedawno kupiłam materac Hevea https://heveamaterace.pl/ , śpi się wygodnie, wstaję wyspana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-10-2017, 10:07
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Aranżacja pokoju dziecka często przysporzyć potrafi na prawdę wiele problemów Ja osobiście podczas aranżacji pokoju dziewczynek korzystałem ze strony https://www.meblik.pl/porady/meble-dla-dziewczyn/ . Znaleźć tam można bardzo wiele praktycznych informacji na temat aranżacji pokoju małego dziecka oraz młodzieńca. Z pewnością ważny jest design, ale warto pamiętać o funkcjonalności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-10-2017, 12:00
sanqi0 sanqi0 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 3
Domyślnie

Mnie siębardzo podobają łóżka na antresoli w pokojach dziecięcych, tylko to wiaomo, już la trochę starszych dzieci. I pod łóżkiem np. biurko, bardzo dużo przestrzeni można zaoszczędzić a efekt fajny, szczególnie dla dzieci i młodzieży bardzo atrakcyjny.
__________________
Urządzenia do gastronomii w dobrych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.