kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-10-2018, 22:23
anrij anrij is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 2
Domyślnie Kamerzysta

Dokładnie za rok będę brał ślub moją ukochaną i jestem na etapie wyboru kamerzysty. Bardzo fajną ofertę znalazłem na http://feel8studio.pl/ . Z tego co widzę mają również kamerowanie dronem. Czy to naprawdę robi tak dobry efekt jak to zachwalają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-10-2018, 07:34
maniek443 Mężczyzna maniek443 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Wybór dobrego kamerzysty zawsze jest bardzo trudny według mnie.Nawet mega trudny.
__________________
zitpol sauna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-01-2020, 10:04
Rafal2311 Mężczyzna Rafal2311 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Kamerzystów jest naprawdę dużo, dlatego też zastanawiam się który kamerzysta Płock wykonana mi profesjonalny film. Liczę na to, że ktoś z Was doradzi mi cos w tej kwestii, ponieważ nie mam pojęcia, który kamerzysta z tego miasta będzie dobrym wyborem.

Ostatnio edytowane przez Rafal2311 : 27-01-2020 o 10:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-12-2021, 10:44
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Firma produkcja reklam specjalizuje się kompleksową produkcją reklam, teledysków oraz dłuższych filmów. Polecam bardzo tą firmę bo są elastyczni i kontakt z nimi to przyjemność, łatwo dogadać wszystko. Pracownicy zwracają uwagę na estetykę i profesjonalną realizację materiałów. Eksperci bardzo polecają tą firmę bo zwracają uwagę na szczegóły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-02-2022, 06:57
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Jak robiłam rozeznanie na rynku, w temacie jakim jest filmowanie wesel to powiem wam, że wcale nie tak łatwo znaleźć studio, które świadczy usługi na wysokim poziomie. Na całe szczęście, udało mi się znaleźć namiar na Charles Studio z Warszawy. Koniecznie ich sprawdźcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-02-2022, 18:08
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Dla mnie ważniejszy był fotograf na ślub w Warszawie. Z reportażu video całkowicie zrezygnowaliśmy, jednak zdjęć mamy bardzo dużo. Do tego zdecydowaliśmy się na sesję podczas złotej godziny i zachodu słońca. Pięknie to wyszło i mamy świetną pamiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-03-2022, 10:45
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Mój znajomy jest bardzo dobrym kamerzystą. Oprócz tego oczywiście też zajmuje się fotografią. Od lat jest to jego pasja. Ostatnio kupił drona i planuje się szkolić w jego obsłudze. Jest już po jednym kursie i teraz zaczyna drugi taki https://poradzimy24.pl/na-czym-poleg...a-a2-na-drona/ , więc myślę, że po nim na pewno będzie umiał perfekcyjnie obsługiwać ten sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-04-2022, 17:51
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 047
Domyślnie

Jeżeli jesteście w trakcie organizowania wesela, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić usługi nowoczesne filmy ślubne , poniewaz sam z nich skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-04-2022, 14:32
corkery.arvel's Avatar
corkery.arvel corkery.arvel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach nie korzysta się już z usług kamerzysty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-10-2022, 10:52
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 735
Domyślnie

A skąd jesteś? Łatwiej będzie doradzić kogoś z okolicy. Ja mogę zostawić namiar na kamerzystów ze Śląska. Tutaj https://www.onifilmuja.pl/ macie namiar. Solidni, rzetelni, z wiedzą i doświadczeniem. Nowoczesna stylistyka filmów, ujęcia z drona. Taka pamiątka na lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.