kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-12-2018, 22:18
Saedmara Mężczyzna Saedmara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie Pomoc drogowa

Witam. Szukam dobrej i profesjonalnej pomocy drogowej we Wrocławiu, zależy mi na tym by była dostępna przez 24h. znalazłem super firmę http://pomocdrogowa-wroclaw.eu/ znacie?

Ostatnio edytowane przez Saedmara : 11-12-2018 o 02:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-12-2018, 07:26
jakub5547676 Mężczyzna jakub5547676 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 3
Domyślnie

Teraz to chyba każdy korzysta z pomocy drogowej. To jest naprawdę bardzo ciekawe.
__________________
zobacz mój post
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-10-2019, 14:17
panna anna panna anna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 129
Domyślnie

Pomoc drogowa Świecko Słubice http://www.grono.net.pl/blog/kiedy-m...owe-holowanie/ pracuje całą dobę siedem dni w tygodniu. Nie ważne gdzie i kiedy przydarzy Ci się awaria, zawsze możesz liczyć na fachową pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-11-2019, 16:07
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ważne jest to, aby nie panikować. Awaria na drodze to nie koniec świata. Wszystkim kierowcom polecam jednak artykuł na stronie http://pomocdrogowa.olkusz.pl/co-rob...arii-na-drodze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-01-2020, 12:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Bardzo często potrzebna jest również wyciągarka samochodowa. Jeśli chodzi o akcesoria do takich wyciągarek, na przykład liny, można je zamówić w sklepie internetowym https://terenowiec.pl/pl/122-liny-ki...-do-wyciagarek. Wybór jest tam szeroki, a ceny konkurencyjne, więc warto zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-02-2020, 11:30
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

A to nasz samochód dostarczył nam ostatnio wiele "rozrywek". Najpierw stłuczka na parkingu, a za jakiś czas patrzę, jak wyciągarka firmy https://www.dragonwinch.com/ wyciąga mój samochód z rowu. W ostatnim czasie samochód był 2 razy u mechanika i to nigdy nie było z naszej winy, dlatego nasza ostrożność nic tutaj nie dała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-03-2020, 19:45
Olek45511 Mężczyzna Olek45511 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Mnie interesuje pomoc drogowa łańcut ale nie mam pojęcia która firma jest dostępna całą dobę. Może ktoś z Was ma namiar na jakąś porządną pomoc drogową i da mi na nią namiar?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-04-2020, 09:09
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jeśli Warszawa to tylko pan Ireneusz Zakrzewski i jego pomoc drogowa. To naprawdę fachowa firma. Działają 24 godziny na dobę 365 dni w roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-04-2020, 12:59
tozar tozar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 4
Domyślnie

hej, znacie dobrą pomoc drogową z Wrzeszcza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-02-2024, 00:32
xanbry xanbry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 91 652
Domyślnie

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.