kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-07-2018, 14:27
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Jaki telefon komórkowy?

Dziewczyny chciałabym wymienić starą komórkę na nową. Poszłam do ME i... oszalałam, bo wybór przeróżnych modeli i wszystkie wyglądem takie same. Jaki model z własnego doświadczenia możecie polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-07-2018, 13:55
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Ja mam Xperie i sobie chwalę, ale nie jestem jakaś wymagająca. Może po prostu poszukaj jakiejś porównywarki telefonów i określ to czego od danego modelu potrzebujesz. Na pewno będzie łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-07-2018, 12:05
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

No w Komórkomacie sprawdzałam, ale prócz propozycji na SAMSUNGA, XIOAMI, IPHONE nie pokazało mi nic co może być fajne. A Samsung i iPhone to cenowa porażka a Xioami nie mam przekonania jakoś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-07-2018, 11:56
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Mój mąż ma Xioami i jest z niego zadowolony. Kupił tanio, bo nie ma ręki do telefonów i zaraz albo mu spada, albo psuje. Tan od roku działa mimo jego niezdarstwa. Ma szkło hartowane i wyświetlacz cały. A jakie fajne zdjęcia robi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-07-2018, 14:13
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Najważniejsze to chyba wiedzieć do czego Ci będzie potrzebny. Bo jak nie masz zamiaru korzystać wybitnie z neta, to nie warto inwestować w pewne modele, które nastawiają się na neta. JA mam samsunga j3 z 2016 a mąż lenovo k5, oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Chociaż - mężowi to lenovo lepiej bateria trzyma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-07-2018, 11:19
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A nie masz problemów w Samsungu z pamięcią? Bo moja siostra miała ten model i po chwili używania pokazywał jej, ze ma za mało pamięci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-07-2018, 11:22
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Ja kiedyś miałam taki problem ale to chyba było Prestigio i powiedziała, że nigdy więcej nie kupie. Jeśli ten problem pojawia się też w Samsungu to trochę lipa. Może dokładnie trzeba sprawdzić ile tej pamięci się ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-07-2018, 14:07
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 218
Domyślnie

A co powiesz na przykład na Samsung Galaxy S9? Ostatnio wszędzie go reklamują. Taki telefon to już dość spory wydatek więc trzeba pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu chociażby ekranu. Szkło hartowane to "must have": https://www.movear.pl/pol_m_SKLEP_Oc...xy-S9-525.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-07-2018, 09:20
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Samsung o którym piszesz jest ok, ale to duża cena tak samo jak i Phone. Pewnie opłaca się za niego zapłacić. Ale nie mam takiego budżetu. Chociaż z ciekawości na Komórkomacie sprawdziłam i S9 można zamienić na Xioami, bo parametry te same a cena lepsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-07-2018, 12:17
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

I co w końcu kupujesz? Coś wybrałaś?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.