kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-05-2015, 21:11
ultralaveta2273 ultralaveta2273 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie Gdzie kupić bezpieczną grzałkę akwariową?

Drogie Panie, czy któraś z Was interesuje się może akwarystyką i w ostatnim czasie kupowała grzałkę lub wyposażała swoje akwarium? Wydaje mi się, że moja grzałka akwariowa przestaje działać i jeśli nie zareaguję szybko to może być nieciekawie. Ale potrzebuję czegoś pewnego i ze sprawdzonego źródła, bo koleżanka ostatnio kupiła na aukcji jakąś tanią grzałkę i dosłownie usmażyła swoje rybki.. Dramat, dlatego byłoby super gdyby ktoś mógł polecić coś co sam wypróbował i wie, że jest bezpieczne. Z góry dzięki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-05-2015, 11:19
ReChang1372 ReChang1372 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Domyślnie

No to nieźle jak chciała zrobić zupę rybną może faktycznie kupiła jakąś bardzo tanią grzałkę bez zabezpieczeń, która dawała dużo prądu na grzanie. Ja kupowałem w sklepie zoologicznym gościu mi doradził dobrej firmy grzałkę jestem zadowolona z tego wyboru mam już ją jakieś 6 miesięcy. Na necie też znajdziesz tylko czytaj opinie na temat grzałek czy jest warta uwagi, bo na pewno ludzie takie opinie wystawiają i można tym się śmiało sugerować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-05-2015, 16:12
onereanna84 onereanna84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Witaj, może warto się rozejrzeć za czymś droższymi i konkretny w sklepach stacjonarnych z akwarystyką bądź sklepach zoologicznych. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż byle co za byle jaką cenę. Ewentualnie poszukaj czegoś w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-05-2015, 21:48
ultralaveta2273 ultralaveta2273 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

To chyba będzie najrozsądniejsze żeby poczytać jakieś opinie w necie, bo sprzedawcom to tak średnio ufam, szczególnie w sklepach zoologicznych, bo tam muszą się znać tak naprawdę na wszystkich zwierzętach, więc w efekcie znają się średnio dobrze. Co innego sklep akwarystyczny, ale u mnie takiego nie ma A może macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie mogłabym napisać albo zadzwonić i by mi podpowiedzieli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-05-2015, 11:40
MegaRupert2697 MegaRupert2697 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał ultralaveta2273
To chyba będzie najrozsądniejsze żeby poczytać jakieś opinie w necie, bo sprzedawcom to tak średnio ufam, szczególnie w sklepach zoologicznych, bo tam muszą się znać tak naprawdę na wszystkich zwierzętach, więc w efekcie znają się średnio dobrze. Co innego sklep akwarystyczny, ale u mnie takiego nie ma A może macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie mogłabym napisać albo zadzwonić i by mi podpowiedzieli?
Poszukaj w sieci, jest wiele sklepów akwarystycznych, często też wiele osób wystawia takim sklepom opinie, gdy są zadowoleni z zakupów.. warto zwrócić na to uwagę, bo przynajmniej wiadomo, że w takim sklepie ludzie robią zakupy i są zadowoleni.. Warto zadzwonić i zapytać się o szczegóły, jeżeli sprzedawca będzie zorientowany w temacie to też jest na duży plus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-05-2015, 23:44
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja też szukałabym w dobrych sklepach w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-12-2018, 11:24
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Oni wykonują grzałki na zamówienie http://sinkoplex.pl Warto dowiedzieć się nie co więcej o tym, doświadczeni fachowcy na pewno doradzą Ci coś dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-04-2019, 20:43
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Sklepów z wyposażeniem dla akwariów jest od groma ale śmiało mogę polecić ten https://www.plantica.pl/produkty/akcesoria Mają duży wybór i atrakcyjne ceny co jest chyba najważniejsze. W razie pytań obsługa na pewno doradzi który produkt będzie najlepszy dla nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-05-2019, 10:53
Volna's Avatar
Volna Volna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

A interesuje Cię używana grzałka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-08-2019, 17:41
Doctorka's Avatar
Doctorka Doctorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja również w temacie akwarium. Chciałabym kupić podłoże do akwarium, słyszałam, że niektóre z nich nie są za bardzo polecane, a nie które są nawet wskazane. Co sądzicie o takim podłożu? https://amazonia24.pl/pl/c/Podloza-do-akwarium/7 sklep jest bardzo polecany w sieci przez akwarystów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.