kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #191  
Stary 10-08-2018, 18:51
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Najbardziej to lubię jeść w domu, jak sama sobie ugotuję. serio. Rzadko kiedy trafiam do restauracji gdzie smakuje mi to, co jem. Lubię potrawy, które są dobrze przyprawione. Moim ostatnim odkryciem są monoprzyprawy od knorra. Szczególnie przypadły mi do gustu papryka słodka z Hiszpanii i pieprz czarny z Wietnamu. Genialne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Stary 27-08-2018, 12:40
superman Mężczyzna superman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 24
Domyślnie

Chyba najczęściej odwiedzam pizzerie ponieważ jestem fanem dania jakim jest pizza. Lubię gdy stół do pizzy w lokalu jest pełny w różne składniki do wyboru, z których mogę komponować własną pizze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Stary 28-08-2018, 10:28
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ja uwielbiam sobie od czasu do czasu wyskoczyć na porządną, soczystą pizzę : ). Nie byle gdzie jednakże. Mam już swój konkretny, ulubiony lokal w Warszawie. Znajduje się na ulicy Kondratowicza, jeżeli ktoś kojarzy. A jeżeli nie, to tutaj jest więcej informacji, można sobie przejrzeć: https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-brodno . To jedna z pizzerii sieci Dominium – która ma chyba lokale w całej Polsce, więc warto się rozejrzeć w swoim mieście. Fantastyczne pizze i strasznie kuszące promocje, do tego miła obsługa – jak dla mnie to jackpot w kwestii pizzy : ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Stary 14-04-2019, 10:36
antosia32 antosia32 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 14
Domyślnie

Ja ostatnio znalazłam ekskluzywna restauracje warszawa która moim zdaniem ma dobre jedzenie i fajną atmosferę. Miejsce to Papu sprawdzi się pod wieloma względami. Czasem warto szukać takich propozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Stary 14-04-2019, 17:02
mesa mesa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

o byłam tam kiedyś fajna miejscówka z tym papu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Stary 14-04-2019, 23:28
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Jakim papu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Stary 15-04-2019, 11:21
majcherowa majcherowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 14
Domyślnie

Ja nie bardzo lubię jeść na mieście, bo często nie smakują mi te dania - są zbyt słone albo zbyt słodkie. Staram się jeść głównie w domu, ale jeśli już to wybieram jakieś knajpki niewielkie, nie żadne sieciówki i takie, w których są też dania bezmięsne, bo jakoś powoli odzwyczajam się od mięsa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Stary 16-04-2019, 11:18
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Czasem po prostu nie mam ochoty na gotowanie i wychodzimy z mężem zjeść na miasto. Ostatnio nam bardzo zasmakowało jedzenie w Erbil Kebab: https://erbilkebab.pl/. Pomimo kebaba w nazwie każdy znajdzie coś dla siebie bo mają też w ofercie m.in. sałatki, falafle, burgery czy shoarmę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Stary 20-05-2019, 18:55
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Z reguły jadam w domu, rzadko wychodzimy gdzieś na miasto. Ale jak już wyjeżdzamy gdzieś odpocząć to nie ma mowy o samodzielnym gotowaniu W Zakopanem bardzo lubię wchodzić na Gubałówkę i tam jadać w restauracji " TARASY GUBAŁÓWKA". To dokładnie moje smaki! Nie dość, że można zjeść coś regionalnego ( jak kwaśnica np ) to nie zabrakło tu też miejsca na lubianą przez wszystkich pizze jak dla mnie, nic dodać nic ująć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Stary 20-05-2019, 23:25
Kelly91 Kelly91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Jem głównie w domu, rzadko kiedy gdzieś na mieście. Wolę sobie sama ugotować.
__________________
lily king euforia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.