kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-12-2019, 10:06
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

O tak, kwasy omega 3 są rzeczywiście kluczowe dla zdrowia i warto je suplementować. Tym bardziej, że są to składniki egzogenne - organizm nie potrafi wytworzyć ich samodzielnie. Ja zawsze zamawiam je sobie w klepie https://www.sklepzycia.pl/omega-3-dha-epa, ponieważ mają tam całkiem atrakcyjne, konkurencyjne ceny Polecam i Wam się rozejrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-01-2020, 00:23
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 101
Domyślnie

aktualnie to biorę maxi3vena, to świetny suplement na cięzkie, zmęczone nogi. Zawiera ruszczyk, hesperydynę i kwas askorbinowy, to połączenie sprawia, że żyly są mocniejsze, lepiej działa krążenie krwi i to pozytywnie wpływa na nogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-01-2020, 16:43
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są witaminy w organiźmie człowieka. Sama nie miałąm takiej swiadomości dopóki nie zaczęły mi dość mocno wyadac włosy. Zmieniałam szampony ale to nic nie dawało dopiero jak byłąm na wizycie u rodzinnego to zasugerował ze może to brak witamin. W sumie to nie odżywiam się zbyt zdrowo więc uwaga była celna. W aptece kupiłam sobie geriamoc bo zawiera wszystkei niezbędne witaminy i faktyczni epo miesiącu zauważyłam już różnicę bo włosny mi tak nie wypadają.Poza tym czuję się lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-01-2020, 16:42
dotin dotin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 61
Domyślnie

Z suplementów diety biorę tran z wit C i D w kapsułkach oraz olej CDB 3%, wystarczy kilka kropli pod język. Jeśli ktoś o nim nie słyszał wcześniej, to odsyłam do tej strony https://olejekcbd3.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-04-2020, 12:18
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pewnie, że tak. Akurat w przypadku maluchów, wiele składników odżywczych powinno być przyjmowanych wraz z jedzeniem. Właśnie dlatego powinniście poznać mleko nan 1 opinie i samodzielnie sprawdzić, co będzie odpowiednie dla Waszego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-05-2020, 09:15
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Przyznam, że ja staram się codziennie wybierać porządne witaminy oraz minerały które kupuję w sklepie https://ichemia.pl/index.html stawiają wyłącznie na sprawdzone produkty i dobry stosunek jakości do ceny i to wyłącznie m.in jest to Swanson. Jak do tej pory świetnie się spisują i od niedawna kupuje też dodatkowo u nich dobrej jakości nasiona i owoce suszone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-05-2020, 16:31
fashionistka fashionistka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 14
Domyślnie

Hej
Chciałabym jeść więcej owoców, żeby dostarczyć organizmowi cenną dawkę witamin, jednak boję się, że jedzenie ich w nadmiarze może negatywnie wpłynąć na wygląd mojej sylwetki. Moglibyście mi podpowiedzieć, ile kalorii mają świeże owoce, i które są najmniej kaloryczne? Z góry dziękuję za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-05-2020, 09:17
goodwinkyleigh's Avatar
goodwinkyleigh Mężczyzna goodwinkyleigh is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 4
Domyślnie

Na jakiego typu witaminy należy postawić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-05-2020, 14:20
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Na takie, których ci brakuje. Więc podstawą są badania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-02-2022, 13:28
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Mam pytanie: Czy kojarzycie może markę Mybestpharm? moim zdaniem mają bardzo dobry wybór suplementów i jak czegoś dla siebie szukacie to warto u nich poprzeglądać sklep
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.