kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-11-2018, 09:53
kapitalna.p kapitalna.p is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 14
Domyślnie

U mnie na pierwszym miejscu są ostatnio naturalne granole. Dodaję do niej świeże owoce i orzechy, czasem dodam do słodyczy syrop toffi. Jest po prostu pyszne, uwielbiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-12-2018, 14:19
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Takie https://glodny.pl strony sa tez fajne, bo wlasnie przez nie szybko zamowimy sobie jedzenie. Bez problemu mozna tutaj znalezc cos smacznego i miec obiad. To idealna opcja, gdy nie chcemy gotowac w swoim domu. Takie rozwiazanie jest bardzo fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-12-2018, 20:04
Szymcio Mężczyzna Szymcio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja często robię sobie mini sałatkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-12-2018, 10:22
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Każdy lubi co innego. Ważne chyba, by jedzenie było zdrowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 07-12-2018, 09:51
kopacza kopacza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 10
Domyślnie

Na śniadanie najlepsza owsianka z owocami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 07-12-2018, 13:47
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Smaczne jedzenie to tylko w Bubbles Bar w Warszawie. To niesamowite miejsce, do którego Wy także musicie zajrzeć. W ofercie mają bardzo urozmaiconą kuchnię, zarówno polską, jak i międzynarodową. Przyjemny klimat tego lokalu aż zachęca, aby wciąż do niego wracać. Szczerze przyznam, że w żadnej innej restauracji tak miło nie spędzam czasu. Skorzystajcie koniecznie z promocji szampana. Za 29 zł można go wypić tyle, ile się chce, oczywiście oprócz niedziel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 07-12-2018, 15:15
mariotka mariotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 11
Domyślnie

Smaczne jedzenie to także jedzenie, które jest dobrze przechowywane. Jedzenie przechowywane w lodówce często traci swój smak na rzecz innych produktów trzymanych w lodówce. Dlatego warto przechowywać jedzenie w przeznaczonym do tego pojemniku do żywności, który chroni jedzenie nie tylko przed obcym zapachem, ale także przed zarazkami i bakteriami, dzięki czemu jedzenie jest znacznie dłużej zdatne do jedzenia. Pojemnik do żywności to niby podstawowe wyposażenie, ale nie zawsze pamietamy, że należy do niego spakować jedzenie niż potem narzekać, ze już nie smakuje tak dobrze :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 30-12-2018, 14:04
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

u mnie zawsze dobry obiad składa się z zupy, drugiego dania (najczęściej w opcji z mięsem), deserem typu ciasto oraz napojem np. caprio. Tak klasycznie, jak jestem przyzwyczajona od małego, bo mama zawsze dbała o to, by obiad był duży i siadała do niego cała rodzina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 16-01-2019, 16:17
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

ja nie zawsze mam czas na robienie obiadow - ciagle zyje w pospiechu wiec czasem wole wybrac sie do restauracji i zjesc dobrze i zdrowo. W Ok Wine Bar http://www.okwinebar.com/ mają zawsze przepyszne dania. Swieze i lekkie, czyli takie jakie lubie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-01-2019, 22:21
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Pyszne jedzenie mają w https://staremetropolis.pl/ To moja ulubiona restauracja i właśnie tam najczęściej chodzę z moim mężem na obiad. Jest tam zarówno kuchnia włoska jak i kuchnia polska, więc dla każdego coś dobrego! Ja akurat jestem fanką włoskich dań, więc zazwyczaj zamawiam pizzę albo jakąś pyszną pastę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.