kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-07-2019, 10:19
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie rolety vs plisy

Jakie macie osłony przed słońcem na oknach? Preferujecie rolety czy plisy? Myślałam nad roletami w kasecie https://www.karnix.pl/rolety-w-kasec...inwazyjne.html chyba są mniej popularne niż te rolety dzień noc, ale może również warte swojej uwagi, jak myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-07-2019, 18:46
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Mnie chyba najbardziej pasują plisy. Bo jednak w moim stylu rolety byłby zbyt nowoczesne. Oczywiście też przejrzałam ofertę karnix i muszę przyznać, że tam wybór jest dość fajny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-07-2019, 18:52
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

O fakt, nie pomyślałam, że jedno z tych rolet może stylistycznie nie pasować do całości. Dobrze, że zwróciłaś mi na to uwagę. Dziękuje Ci bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-07-2019, 18:55
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

bardzo mi miło, że mogłam Ci pomóc. Aż sama z ciekawości zajrzałam na stronę Karnix i muszę przyznać, że wybór mają ogromny. Może kiedyś swoje plisy odnowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-07-2019, 09:15
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Moim zdaniem to wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz tego co pasuje do danego wnętrza/domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-07-2019, 13:40
Werox111 Werox111 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 54
Domyślnie

Rolety są czymś cudownym w mieszkaniu. Ja sama mam je w każdym pomieszczeniu. Kilka z nich mi się zepsuło i musiałam wynająć firmę, która zajmuje się naprawa rolet zewnętrznych wrocław . Powiem Wam, że są bardzo profesjonalni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-07-2019, 15:41
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Moim zdaniem lepszą opcją są rolety np z https://rollcenter.pl/rolety-dzien-noc Plisy jakoś do mnie nie przemawiają. Wydaje mi się, że nie dają takiej ochrony przed słońcem jak rolety. Poza tym łatwo je uszkodzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-08-2019, 14:52
karina123 karina123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 8
Domyślnie

Zdecydowałam się na rolety rzymskie od firmy ze Szczecina (http://www.rolis.pl) i to była dobra decyzja. Po ich założeniu pokój od razu stał się bardzie przytulny, a w słoneczne dni rolety spełniają swoją funkcję, czyli osłaniają przed promieniami. Muszą faktycznie ładnie się prezentować w oknach, ponieważ goście często o nie pytają i biorą namiary do firmy, w której je zamawialiśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-08-2019, 15:26
Joannica Joannica is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 62
Domyślnie

Nie ma nic bardziej funkcjonalnego i dobrze wyglądającego jak rolety elektryczne rzymskie Kupiłam takie jakieś 2 miesiące temu i dalej cieszą moje oko Ciekawe wzory i modele ma sklep Tinadeco tam zamawiałam https://www.tinadeco.pl/rolety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-09-2019, 09:18
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Moim zdaniem znacznie lepsze i wygodniejsze w użytkowaniu są rolety. Zgadzam się z przedmówczynią - rolety a dokładniej story rzymskie to świetny wybór. Są bardzo funkcjonalne ale i eleganckie . Warto wybierać takie produkty od wiarygodnych źródeł - mam na mysli to ze na rynku mamy wiele takich rolet rzymskich wiec lepiej skonsultowac swoj wybor z fachowcami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.