kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-11-2017, 20:42
ran26's Avatar
ran26 ran26 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1
Domyślnie Brak seksu w małżeństwie

Jestem mezatka od dwóch lat. Zanim urodziłam dziecko, było swietnie( 2 i pół miesiaca temu). Przez całą ciaże kochalismy sie moze dwa razy, od porodu raz. Powoli dostaje swira. I to mąż nie za bardzo ma ochotę, bo ja czuję się bardzo wyposzczona. Ktoś tak ma?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-01-2018, 22:40
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

A moze rola ojca troche go przerosla i boi sie, ze przyjdzie nastepne dziecko? u mnie np troche tak bylo, ze moj partner bal sie, ze znow zajdziemy i dopiero jak zaczelam stosowac zabezpieczenie w postaci wkladki levosert, ktora dawala nam pewnosc ochota na sex mu wrocila porozmawiaj z nim!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-01-2018, 15:35
kolegakolegi kolegakolegi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 5
Domyślnie

Tylko rozmowa będzie tu dobrym rozwiązaniem! Może ma jakieś swoje problemy, może boi się że ty jeszcze nie chcesz :/ rozmowa rozmowa rozmowa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-03-2020, 19:15
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Brak seksu w związku nie wróży nic dobrego. Warto porozmawiać na ten temat i próbować rozwiązać problem. Może zainwestujcie w feromony - testorevolt.pl, gadżety erotyczne lub seksowną bieliznę? Może brakuje ognia między wami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-03-2020, 10:36
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Może warto iść na terapię. Co prawda, seks to nie wszystko, ale jego całkowity brak też nie jest wskazany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-03-2020, 17:09
vledner's Avatar
vledner vledner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Janki
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem zawsze można sobie to jakoś urozmaicić. Ja znalazłam ostatnio kulki gejszy https://plumbum.com.pl/ i jakoś tak zadbałam o siebie sama. Myślę, że na tej stronce znajdziecie coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-03-2020, 19:59
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

No tak, fajnie, ale tu nie chodzi o to by samemu się zaspokoić, skoro na przykład mąż nie chce nas dotykać, tylko jednak trzeba zrobić coś, żeby wróciły mu czy nam chęci.. Ja zaskoczyłam raz męża seksowną bielizną. Zamiast w koszuli spać to ubrałam fajne wdzianko ze sklepu https://coco-shop.pl/ i od razu było inaczej. ;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-04-2020, 20:06
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

To, może tak warto byłoby popróbować czegoś nowego? Zmienić rutynę? Przecież jest tyle możliwości, opcji... Chociażby warto kupić jakieś zabaweczki erotyczne. Dla mnie hitem jest taki https://sexshop112.pl/sztuczne-penis...na-sperma.html penis z wytryskiem, który jest mega realistyczny. Chyba coś takiego sama sobie kupię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-04-2020, 05:26
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Taka sytuacja jest na pewno bardzo smutna. Dlatego też myślę sobie, że warto sięgnąć po jakieś nowinki, jak chociażby takie fermony https://xn--w-btb-tcb.pl/opinie-o-feromonach-btb/ , dzięki którym może na nowo zaiskrzyć. Musimy bowiem pamiętać, że nuda jest niszcząca nawet dla najlepiej dobranych par, dlatego też należy podjąć wszelkie kroki, aby ją wyeliminować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-05-2020, 21:29
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Wiem po sobie i po swoim związku, że z tym seksem to różnie bywa. Zwłaszcza jeśli jest się ze sobą już długo. Jeśli jest problem to trzeba rozmawiać, to podstawa. U mnie dużo na plus się zmieniło jak zaczęłam antykoncepcję stosować, mam tabletki belara. Jak jest pewne zabezpieczenie to jest dużo większa ochota, zbliżenia są częstsze i bardziej na spontanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.