kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-08-2018, 09:59
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

No najlepiej jakieś sprawdzone środki zastosować. Mi kiedyś lekarz na takie sytuacje polecił Lactovaginal - i tak zostało, bo za kazdym razem jak używałam to przynosi szybką ulgę. Siostra tak samo się do niego przekonała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 14-08-2018, 18:15
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A jakie kosmetyki lub inne produkty stosujecie do higieny intymnej? Właśnie znalazłam tutaj https://www.wapteka.pl/higiena-intymna,266.html mnóstwo preparatów tylko nie wiem na co się zdecydować, bo oferta jest naprawdę bogata. Może mi doradzicie, który z tych produktów jest najlepszy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-08-2018, 21:02
zezoo zezoo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 7
Domyślnie

o higienę intymną trzeba dbać cały czas.Ja na przykład przechodzę teraz menopauze i ciągle doskwiera mi swiad i pieczenie, okazało sie,że cierpię na tzw suchość, ginekolog powiedział mi ze to może być ze zbyt częstego mycia się i polecił nawilżający hydrovag, to globulki dopochwowe, ulgę poczułam po kilku dniach stosowania.

Ostatnio edytowane przez zezoo : 15-08-2018 o 10:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 15-08-2018, 16:05
trezka trezka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 16
Domyślnie

ja stosuję zapobiegawczy żel provag, bo dość często chodzę na basen i po prostu nie chciałabym dostać jakiejś infekcji znowu,teraz bardzo dbam o higienę,a el jak tylko pojawi się jakiś problem to zaraz lecę do lekarza

Ostatnio edytowane przez trezka : 15-08-2018 o 21:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-09-2018, 10:34
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Higiena

Higiena intymna u kobiet to wciąż unikany problem, choć nie wiem dlaczego. Idąc do apteki mamy kłopot z zakupem takiego preparatu, szczególnie, jeśli za nami jest kilka osób w kolejce. Na szczęście rozwiązaniem są apteki takie jak https://www.apteka-melissa.pl , w Internecie. Można wygodnie dokonać zakupów, jednocześnie nie przepłacając. Wybór również jest większy, tym bardziej, jeśli mamy jakieś większe wymagania co do składników preparatu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 07-05-2019, 09:43
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Ostatnio popularne stają się tak zwane drogerie intymne. Są w nich produkty nie tylko związane ze zdrowiem ale też z seksem. Znajdziecie w nich różne żele stymulujące, kosmetyki oralne czy lubrykanty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-06-2019, 12:11
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Nie słyszałam o nich jeszcze, ale co do higieny intymnej i problemów z infekcjami to właśnie ostatnio mam z tym problem. Cytologia mi wyszła trochę słabo i ginekolog zaleciła mi stosowanie żelu Papilocare, który zapobiega infekcjom wywołanym przez HPV i wspomaga leczenie jej skutków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 21-06-2019, 15:46
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja ostatnio słyszałam, ze lek octenisept bardzo dobrze sprawdza się podczas infekcji intymnych. Czy któraś z was używała go podczas infekcji? Mam octenisept w domowej apteczce i do tej pory używałam go głównie na rany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-06-2019, 16:07
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Bo widzisz, ma on bardzo wiele zastosowań. Infekcja okolic intymnych jest coraz powszechniejszym problemem, często go bagatelizujemy, a to ogromny błąd. Octenisept nie jest typowym środkiem na rany i otarcia, bo rewelacyjnie sprawdza się również do pielęgnacji miejsc intymnych i na wszelkie związane z tą strefą problemy. Dajcie znać, jak wy sobie poradziłyście, ale zachęcam do wzbogacenia swojej łazienkowej szafki o ten preparat, bo naprawdę szerokie spektrum działania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-08-2019, 22:02
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja kupuję w aptece specjalny środek do higieny intymnej. Jeśli dopadnie mnie jakaś to kupuję odpowiedni lek w aptece. Warto przeczytać artykuł infekcja miejsc intymnych leki bez recepty. Znajdziesz tam informacje na temat leczenia infekcji lekami bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.