kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 26-02-2021, 18:21
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A wiecie, że przykładowo oryginalne sukienki możecie dostać w sklepie Deni Cler? Tam naprawdę wyjątkowe i stylowe rzeczy możecie znaleźć. Sama już kilka ubrań tam kupiłam i jestem pozytywnie zaskoczona jakością. A także tym jak się układają te rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 27-02-2021, 11:21
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

W przypadku wyboru prezentu, zdecydowanie polecam Wam https://autofit.pl/sklep/dziecko/. Jest to sklep internetowy, w którym znajdziecie najróżniejsze akcesoria elektorniczne, samochodowe, kosmetyczne i wiele więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 20-03-2021, 15:23
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

Często robię zakupy w internecie, a dzięki Waszym poradom trafiłam na ofertę https://www.olejznatury.pl/pl/c/Zdrowe-napoje/25 po sprawdzeniu mogę śmiało polecić i powiedzieć, że te napoje faktycznie są zdrowe i do tego smaczne. Warte swojej ceny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 22-03-2021, 13:51
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

A ja na takie zakupy spożywcze to jednak wolę chodzić stacjonarnie do sklepu. I u nas na osiedlu jest Polomarket. Bardzo dobrze wyposażony i zawsze dużo fajnych promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 24-03-2021, 10:17
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Wiecie co mnie się najbardziej podobają sukienka midi do kolan , są eleganckie, ale też można nosić je na sportowo, szczególnie jeśli lubimy taki szyk ze sportowymi adidasami lub trampkami. Teraz pozostaje nam zakup przez internet, ale uważam, że to wcale nic złego, w końcu jak nam coś będzie nie pasować to można odesłać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 25-03-2021, 08:44
Arna Arna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 6
Domyślnie

Ja unikam zakupów ubraniowych przez internet
__________________
linki sponsorowane warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 15-11-2021, 13:53
anielka anielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 46
Domyślnie

Jakby na to nie patrzeć to zakupy w sieci są najczęstszą formą ich robienia. Jest najwygodniejsza, możemy szukać i wybierać potrzebne produkty w dogodnym dla nas czasie. Nie musimy się sugerować godzinami otwarcia tak jak w sklepach stacjonarnych. Ostatnim produktem, którego potrzebowałam była maszyna polerska i taką znalazłam na https://autonablask.pl/kategoria-pro...yny-polerskie/ . Zdecydowałam się na konkretny produkt i zamówiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 19-11-2021, 13:55
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Bardzo dobrze wyglądają na podłodze panele winylowe, my swoje kupiliśmy parę lat temu, świetnie się prezentują. A na stronie podlogi24.net jest fajna porównywarka paneli podłogowych, na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie wzór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 20-11-2021, 12:20
johnson.forrest's Avatar
johnson.forrest johnson.forrest is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

No a co sądzicie o robieniu zakupów spożywczych online? Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 20-11-2021, 17:35
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Spozywcze to akurat robię stacjonarnie. Ale online chętnie kupuję ubrania czy buty. A jesli chodzi o te ostatnie to chętnie zaglądam na Saway. Mają tam duzy wyboór i modne fasony. Buty jakościowo są bardzo fajne no i zawsze mam pewnośc, że będzie mój rozmiar
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.