kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 14-11-2020, 14:49
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Tu polecę fitcat z którego korzystam dłuższy czas i póki co jestem bardzo zadowolony. Dieta fit jest bardzo smaczna i daje tez możliwość wyboru menu, więc zawsze wybieram sobie to co mi bardziej smakuje. Mam też porady dietetyka, więc ilość kcal dobrane mam dobrze, bo zawsze jestem tak najedzony ze głodu nie czuje ale też i nie czuje się syty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 18-11-2020, 13:02
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań skutecznych propozycji w zakresie cateringu dietetycznego to polecam przynajmniej mieszkając w Warszawie sprawdzić ofertę przygotowaną przez SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/diet/classic-fit-2/ jest to dieta urozmaicona i zbilansowana, składająca się ze zdrowych, naturalnych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych produktów. Dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się smakowitym i zdrowym jedzonkiem, które pomoże Wam skutecznie zrzucić zbędne kilogramy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 19-11-2020, 18:40
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Jak dla mnie najlepszy catering w jest WygodnaDieta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-01-2021, 18:27
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Całkiem fajnym rodzajem cateringu dietetycznego oferowanego przez firmę Food Harmony jest dieta Lunch Box Warszawa to jedno z miast, gdzie możecie taką dietę zamówić. Polega to na tym, że dostajecie tylko część posiłków, a resztę możecie sobie przygotować samodzielnie Jak Wam się podoba taka opcja?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 31-01-2021, 22:22
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

Ja mieszkam we Wrocławiu i polecam Wam świetny katering margaret który niedawno znalazłam Mają tam niesamowicie dobre kanapki i naleśniki które uwielbia moja córka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 27-05-2021, 19:38
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

No to w takim razie jeżeli będziecie szukali naprawdę ciekawej opcji dla siebie to na pewno warto zwrócić tutaj uwagę na taką opcję jak dieta sokowa warszawa od SportFoodSoki z której również ja korzystałam niedawno z wersji diety Premium która naprawdę pozwoliła mi wrócić na odpowiednie tory nawyków żywieniowych i czuję się na niej genialnie! Taki tydzień zmiany pozwala naprawdę skutecznie wrócić do formy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.