kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-11-2018, 16:49
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie Kosmetyki konopne - używacie?

Hej,
Potrzebuję Waszej porady oraz opinii, ponieważ chciałbym dowiedzieć się co sądzicie na temat kosmetyków konopnych. Warto na nie postawić, czy jednak nie ma przy ich użyciu zbyt dużej różnicy? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-11-2018, 19:12
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Oczywiście, że tak i moim zdaniem mają najlepsze skutki jeżeli chodzi o skórę trądzikową czy też w przypadku łuszczycy bo także używam ich szamponu. Mam nadzieję, że również pozytywnie się co do nich przekonasz a jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sklepu to zdecydowanie mogę polecić Ci https://konopieizdrowie.pl w którym od razu sobie je kupisz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-11-2018, 13:30
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Używam i jak najbardziej mogę polecić bo są to przede wszystkim kosmetyki bezpieczne oraz takie które mają bardzo pozytywny wpływ na stan naszej skóry, włosów, nawilżenia itd. Do tego nie są tak drogie, a dostarczają nam jednocześnie potrzebne składniki oraz witaminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-11-2018, 14:18
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Ja nigdy jeszcze nie sprawdzałam własnie kosmetyków ani innych produktów opartych na konopi natomiast dość dużo pozytywnych opinii o nich słyszałam od znajomych, podobno dobrze działają na problemy skórne również trądzikiem czy też przy bólach stawów i stanach zapalnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-11-2018, 17:30
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Staram się nie przesadzać z ilością kosmetyków. Staram się jednak jak najbardziej zadbać o swoją skórę. Regularnie złuszczam również naskórek przy pomocy peelingów dostępnych w ofercie sklepu internetowego https://domiuroda.pl/peelingi-do-twarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-11-2018, 22:32
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Dokładnie ale naturalne kosmetyki to powinna być podstawa abyśmy zachowały swój piękny wygląd przez lata i tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwróciła uwagę właśnie na wspomniany już wcześniej https://www.konopnymarket.pl/ ponieważ moim zdaniem nie do końca doceniamy lecznice dzianie konopi a może mieć naprawdę duży wpływ na wiele czynników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-11-2018, 08:57
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Czyli jednak jesteście na tak , no proszę! Fajnie, że mogłam się Was poradzić i w takim razie jak tylko znajdę chwilę to postaram się dokładnie sprawdzić co tam mają ciekawego i jak będę miała jeszcze jakieś pytania to mam nadzieję, że mogę liczyć na Waszą pomoc? Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-12-2018, 11:59
Konopka Konopka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie

ja mogę polecić znane i sprawdzone kosmetyki czeskiej marki Cannaderm myślę że część z was powinna kojarzyć tą markę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-12-2018, 15:03
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

nie takich kosmetyków jeszcze nie stosowałam. Generalnie kiedyś testowałam sporo nowości ale odkąd odkryłam firmę Monduniq to tylko u nich kupuję kremy. Obecnie testuję SynˡRésist L’visage. Ma działanie przeciwzmarszczkowe i działa tak trochę jak lifiting, tyle tylko, że bez użycia skalpela Dodam tylko, że nie znajdziecie tych kosmetyów w drogeriach czy internecie a jedynie w gabinetach kosmetycznych, które współpracują z tą firma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-12-2018, 13:33
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

O kosmetykach konpnych pierwsze słyszę Ja w zasadzie nie próbuje żadnych nowości odkąd kilka miesięcy temu odkryłam naturalne produkty od włoskiej firmy Eldan Cosmetics http://www.eldancosmetics.pl/. Są skuteczne i bezpieczne nawet dla tych najbardziej wrażliwych osób. Mają dobrej jakości kremy, maseczki czy produkty do demakijażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.