kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-06-2017, 20:18
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Zbedne kilogramy

Jednym skutecznym rozwiązaniem problemu z nadwagą jest zdrowe odżywianie. Posiłki muszą być przyjmowane regularnie i to jest podstawa! Bo organizm wtedy nie magazynuje tłuszczy, bo wie że zaraz będzie miał dostarczone to co mieć powinien. Warto też wiedzieć co jest dodawane do żywności http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci żeby w ogóle mieć pojęcie od czego zacząć się dobrze odżywiać, co jest szkodliwe a co nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-06-2017, 20:55
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Fajne książki o odchudzaniu można znaleźć na inbook.pl nawet mają dobrą cenę wysyłki i ogólnie duży wybór książek!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-06-2017, 22:11
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

ja ze swojej strony radzę iśc na konsultacje dietetyka. Nie ma sensu robić cokolwiek na właśną rękę, bo skończy się to tak samo jak w przypadku stosowania przeróżnych trendy diet. Moja wizyta u dietetyka przerodziła się w pasję, ale już nie do jedzenia, a raczej poszukiwania i odkrywania nowych smaków. Zaczęłam też biegać, a od czasu do czasu robię sobie detoksykację organizmu za pomoca dicopeg 10g Czuję się naprawde o niebo lepiej - dosłownie tak jakbym dostała nowa szanse na inne życie. Korzystam z niej ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.