kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-02-2020, 10:51
dolar11 Mężczyzna dolar11 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 68
Domyślnie Zdrada żony

Witam. Dość nie przyjemna sytuacja. Przeczytałem ostatnio sms-a skierowanego do mojej żony, który był dość jednoznaczny. Nie mam więcej dowodów,a też nie chcę rozpoczynać awantury opierając się tylko i wyłącznie na sms-ie. Poleci ktoś jakiegoś sprawdzonego detektyw gdańsk, który dysktretnie przyglądnie się tej sprawie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-12-2020, 15:46
rolfson.darwin Mężczyzna rolfson.darwin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 6
Domyślnie

Warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług agencji detektywistycznej w Częstochowie https://agencja-arcanus.pl/ jeśli chcemy zdobyć rzeczowe dowody na niewierność współmałżonka. Detektyw za pomocą dyskretnej obserwacji partnera, sprawdzi czy aby na pewno jest on wiernym towarzyszem i czy ma coś na swoim sumieniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-12-2020, 15:03
marietta73 marietta73 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 6
Domyślnie

Czy wynajęcie prywatnego detektywa będzie dobrym rozwiązaniem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-12-2020, 05:37
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Hej, wiem, że zdrada to nic przyjemnego i nie wiem, skąd jesteś, ale z pewnością mogę powiedzieć, że w sieci odnajdziesz pomoc. Na przykład wpisz w google hasło wykrywanie zdrady białystok https://detektyw-bialystok-wykrywani...business.site/ i na pewno znajdziesz kogoś, kto Ci pomoże i się Tobą zajmie. Także naprawdę warto działać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-12-2020, 12:55
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Jak masz dowody, to nie pozostaje nic innego, niż wnosić o rozwód. Moim zdaniem w takiej sytuacji nie ma odwrotu. Dodatkowo możesz wnieść o zadośćuczynienie za zdradę małżeńską, bo takie coś też przewiduje polskie prawo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-12-2020, 01:05
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Wynajęcie detektywa to spory wydatek, jeżeli nie możesz sobie na niego pozwolić to kup lokalizator GPS i włóż mężowi gdzieś do samochodu. Znajoma miała podobny przypadek, mąż niby zostawał po godzinach w pracy, a jak się potem okazało to jeździł do kochanki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-02-2021, 21:00
majkax majkax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał marietta73
Czy wynajęcie prywatnego detektywa będzie dobrym rozwiązaniem?

owszem! polecam sprawdzić Detektyw Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-02-2021, 14:45
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Jeżeli mówimy tutaj o orzeczenie o winie, to wiem że skuteczna jest tutaj ekipa z Gliwic, Kancelaria Wojas Pawlak. Warto im zaufać, na pewno Ci pomogą wygrać sprawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-02-2021, 18:28
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Nie jest łatwo coś takiego wybaczyć, ale czasem dla dobra dzieci na przykład warto to zrobić. Jednak najpierw trzeba wyśledzić, co się dzieje, oraz czy naprawdę doszło do zdrady. Jeśli o mnie chodzi, to ja zdecydowałabym się na takie agencja detektywistyczna https://detektyw-burny.pl/ . Ono na pewno wskaże nam dowody, albo uwolni od podejrzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-03-2021, 11:40
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

W sprawach dotyczących zdrady może pomóc również agencja Temida https://agencjatemida.pl/jestem-zdra...-mnie-zdradza/ , działają szybko i dyskretnie. Na stronie opisują nawet na co zwrócić uwagę, jeśli mamy podejrzenia o zdradzie. Warto działać szybko, czas też jest ważny, znacząco oszczędzi to cierpienia i emocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.