kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-12-2016, 11:16
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Hej! Co myślicie o stosowaniu kolagenu? Czy naprawdę pomaga na zmarszczki? Czy raczej duża cena, a efekty marne??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-12-2016, 11:22
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Cytat:
Napisał marlenkaa
Hej! Co myślicie o stosowaniu kolagenu? Czy naprawdę pomaga na zmarszczki? Czy raczej duża cena, a efekty marne??
Hej. Moim zdaniem kolagen colway będzie naprawdę super rozwiązaniem. Zarówno na prezent dla najbliższej osoby, jak i dla...siebie Regularnie stosowany daje świetny efekt, doskonale wypełnia i niweluje zmarszczki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-12-2016, 08:52
aldona.ona aldona.ona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1
Domyślnie

nie ma raczej reguły w jakim wieku pojawiają się zmarszczki. Słyszałam, że teoretycznie skóra zaczyna się starzeć od 20 roku życia, a koło 25 r już wypada stosować jakieś kremy aby "zapobiegać". W sumie troszkę mnie to wystraszyło i kupiłam sobie kosmetyki antyoksydacyjne - lepiej zapobiegać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-01-2017, 09:31
berni berni is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 1
Domyślnie

Nie warto zbyt wcześnie stosować kremów przeciwzmarszczkowych, ale jeśli skończyłaś mniej więcej 25 lat warto sięgnąć po kosmetyki antyoksydacyjne, które zapobiegają starzeniu się skóry. Warto o to zadbać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-01-2017, 11:20
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Zmarszczki to jeszcze nie koniec świata. Można w prosty i bezbolesny sposób zatrzymać starzenie się skóry. Sa takie zabiegi nieinwazyjne np w Holistic Clinic http://holisticclinic-krakow.pl/zabi...-regeneracyjna . Zabiegi są bezbolesne, szybkie i dają prawie natychmiastowe efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-07-2017, 16:25
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

A jak panowie radza sobie ze zmarszczkami? Chciałabym nabyć coś dla mojego lubego. Zastanawiam się nad tym kremem - https://www.floslek.pl/11,pokaz_prod...ekt-dhea-.html . Chyba będzie dobry, co nie? Co Wasi panowie stosują?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-08-2017, 12:28
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Moja mama używała tego kremu i wiem, że bardzo jej pomógł: https://lyson.com.pl/kosmetyki/1992-...766025039.html on fajnie regeneruje skórę i ma piękny zapach. Poza tym dobrze się wchłania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-08-2017, 10:55
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

mnie się wydaje że takie kremy to raczej za mało... no chyba ze zmarszczki dopiero sie pojawiają... z naturą sie nie wygra kremikami no chyba że się mylę. Ja już podjęłam decyzję że za 10 lat zrobię sobie lifting twarzy dla własnego komfortu wiem że niektórzy to potępiają, ale dla mnie to ważne. Luię czuc sie dobrze w swojej skórze. Właśnie jestem po depilacji laserowej a Klinice Beauty Skin i z pewnościa wlasnie tam wrócę na taki zabieg. Przemiła, profesjonalna obsługa i nowoczesne wyposazenie. Naprawde polecam na zabiegi laserowe, maja bardzo rozbudowana oferte w zakresie medycyny estetycznej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-08-2017, 11:59
playskin playskin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 42
Domyślnie

Nie zdecydowalabym się na lifting, jest teraz tyle róznych innych opcji...



click to read more
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-09-2017, 13:47
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

a słyszałyście może o innowacyjnym zabiegu liftingu przy użyciu własnego smartfona? Chodzi tu o PlaySkin https://www.playskin.it/pl/ czyli o zabieg pielęgnacyjny który możemy wykonać w swoim domu. Dzięki nałożeniu hydrożelowej maseczki i mikroprądom skóra jest pobudzona i gładka. Polecam bo na efekty nie trzeba długo czekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.