kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-04-2020, 09:09
Zuzia Zuzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 27
Domyślnie Nożyczki fryzjerskie

Witajcie Dziewczyny, poszukuję dobrej jakości nożyczek fryzjerskich, których mogłabym używać w warunkach domowych. Szukałam w wielu różnych sklepach i w rezultacie najbardziej zainteresowała mnie ta oferta https://www.gobli.pl/fox-nozyczki-i-degazowki-c4459 . Myślicie, że warto inwestować w profesjonalne produkty FOX? Zwykłymi trochę się boję obcinać włosów, bo nie za bardzo do tego się nadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-04-2020, 12:01
Kasta Kasta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 34
Domyślnie

Faktycznie, lepiej nie obcinać włosów zwykłymi nożyczkami, bo możesz się tylko namęczyć i fryzura nie wyjdzie zbyt ciekawa. Poza tym niepotrzebnie zniszczą strukturę włosa. Nożyczki fryzjerskie precyzyjnie łamią włos, nie naruszając przy tym jego struktury. Jeśli miałabym próbować strzyżenia w domu to z pewnością wykorzystałabym do tego profesjonalny sprzęt. Tobie też to radzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-04-2020, 14:04
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Mam nożyczki Fox i naprawdę są świetne jakościowo. Właściwie są przeznaczone specjalnie do używania w salonach, ale super się sprawdzają także w domu. Zrobione są ze stali nierdzewnej i bardzo precyzyjnie tną. Czasem zdarza się, że strzygę kogoś z rodziny lub przyjaciół więc dla mnie warto było w nie zainwestować. Jeśli lubicie obcinać włosy we własnym zakresie to zachęcam do kupienia właśnie takich profesjonalnych nożyczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-04-2020, 15:31
Blenderka Blenderka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 19
Domyślnie

Kiedy postanowiłam, że będę w domu strzygła swoich bliskich to chciałam kupić porządne nożyczki fryzjerskie. Wówczas podpytałam swoją znajomą, która ma swój salon, jakie by mi poradziła. Ona pokazała mi swoje Fox Candy i zachęciła do zakupu. Zajrzałam właśnie do sklepu Gobli.pl i po prostu je zamówiłam. Teraz nie wyobrażam sobie obcinania włosów innymi. Są bardzo poręczne, błyskawicznie się nimi tnie. Można sobie wybrać nawet kolor.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-04-2020, 09:11
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domyślnie

Chciałam właśnie obcinać włosy w domu dzieciom, ale mama mnie powstrzymała mówiąc, żebym najpierw kupiła do tego celu dobrej jakości nożyczki. Uważa, że takie nożyczki zwykłe a fryzjerskie to jest spora różnica. Zaczęłam wiec szukać w internecie informacji na te temat i znalazłam Wasze wpisy. Będę faktycznie musiała zamówić takie Fox Candy żeby nie zniszczyć dzieciakom włosów zwykłymi. Czasem lepiej kogoś posłuchać i znaleźć wskazówki na dany temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-04-2020, 11:17
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Mnie się też wydawało, że do ścinania włosów to wystarczą zwykłe i tylko dobrze naostrzone nożyczki. Jednak przekonałam się, że nie warto takich używać tylko kupić profesjonalne fryzjerskie. Nie ważne, czy włosy są obcinane w domu, czy w salonie. Gdy podjęło się już takie wyzwanie żeby strzyc siebie lub kogoś to trzeba to zrobić porządnie, a nie byle jak. Warto więc zainwestować, bo taki sprzęt będzie służył przez wiele dobrych lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-04-2020, 13:48
Rubikon Rubikon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Gdańsk
Posty: 19
Domyślnie

Fox to dobra firma i słyszałam o niej dużo pozytywnych opinii. Wiele osób, szczególnie w ostatnich czasach woli ścinać włosy w domu. Tym bardziej jeśli to lubi. Zresztą to naprawdę nie jest wielka filozofia i wystarczy poznać kilka ważnych wskazówek, które są dostępne nawet w internecie. Ja tam wolę męża i tatę strzyc w domu z pomocą profesjonalnych urządzeń typu nożyczki fryzjerskie czy maszynka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-05-2020, 15:34
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Widzę, że poszukujecie profesjonalnego wyposażenia do salony fryzjerskiego. Tak się składa, że znajoma ostatnio kupowała wszystko na stronie https://hairstyler.pl/catalog/catego...esoria/id/113/ , bo też otwiera wkrótce swój biznes fryzjerski. Bardzo sobie chwaliła od nich produkty- mówiąc, że są solidne i dobrze wykonane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-04-2021, 12:57
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Ostatnio szukałam prezentu dla mojej bliskiej przyjaciółki, która prowadzi zakład fryzjerski i zdecydowałam się jej kupić profesjonalne nożyczki (z okazji ponownego otwarcia salonów fryzjerskich. Kupiłam je w hurtowni https://www.fryzjersklep.pl/ , bo wiem, że ona właśnie tam robi zakupy do swojego salonu (jest to hurtownia, bardzo dobrze zaopatrzona we wszystko co w salonie się używa), więc miałam pewność, że będą one dobrej jakości i spełnią jej oczekiwania. I miałam rację - prezent trafiony w100%.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.