kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 26-05-2015, 16:45
Hiszpanka Hiszpanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Do czego Ci są potrzebne te prace tymczasowe ? Przecież to takie prace, które nie zapewniają pewnej przyszłości..Od kiedy zamknęli mój zakład pracy i od kiedy mnie zwolnili to ja jestem na zasiłku, tylko mój mąż pracuję tutaj w Polsce za najniższą krajową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 01-06-2015, 21:50
maxina maxina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hiszpanka
Do czego Ci są potrzebne te prace tymczasowe ? Przecież to takie prace, które nie zapewniają pewnej przyszłości..Od kiedy zamknęli mój zakład pracy i od kiedy mnie zwolnili to ja jestem na zasiłku, tylko mój mąż pracuję tutaj w Polsce za najniższą krajową.

Zawsze można w ten sposób dorobić trochę grosza i sprawić, że w życiorysie nie robi się wielka dziura. Lepiej pracować tymczasowo niż w ogóle, gdyż później może być problem ze znalezieniem stałego zatrudnienia z takim długi okresem bez pracy. Oczywiście prawda jest taka, że pracownicy tymczasowi są niekiedy gorzej traktowani niż ci etatowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 08-06-2015, 09:17
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Przede wszystkim na miejskich portalach. Bo tam w zakładce ogłoszenia najlepiej natrafić na coś wartego uwagi. Szukam takiej pracy gdzie pracodawca będzie motywował pracownika tak jak jest to pięknie opisane tutaj http://manager-info.pl/index.php?opt...4&Ite mid=110 Tylko nie wiem ile tak na prawdę jest pracodawców którzy w taki sposób troszczą się o swoją kadrę pracowniczą...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-06-2015, 11:15
martika martika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja chodzę po galeriach handlowych i tam się zawsze pytam w jakiejś drogerii albo w tego typu miejscach czy nie potrzebują nigdzie pracownika. Oni mi wtedy odpowiadają, że nie potrzebują i po prostu wtedy każą mi zostawić telefon i CV. Raz zostawiłam i się odezwali, że mogłabym od jutra zaczynać jaka pomoc domowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 11-06-2015, 14:06
ozia006 ozia006 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Szukam w internecie. Czasem gazety, ale tam powtarzają się z netu ogłoszenia. Ostatnio też fb bo tam o wiele więcej osób się ogłasza. Można coś znaleźć nawet dorywczego. Stawiam teraz na FB i próbuję swoich sił w poszukiwaniach nowego zajęcia, zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jeszcze można też osobiście chodzić i pytać, czy kogoś nie szukają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 11-06-2015, 17:54
Dzisia Dzisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja zawsze szukam na stronie mojego miasta (choć tam coraz gorzej z ofertami) i na portalu OLX. Dodatkowo wpisuję w wyszukiwarkę praca (miasto) i wchodzę na kilka stron. Ostatnio trafiłam na pewną stronę (tylko nie pamiętam nazwy) w której były oferty pracy wszystkich portali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 12-06-2015, 09:44
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Oj na prawdę już wszędzie. Przeszukuję internet w poszukiwaniu dobrych ofert pracy czasem znajdę coś fajnego to wyślę CV i czekam. Właśnie znalazłam bardzo dobrą ofertę pracy w agencji http://www.kontarmed.net Warto tam zajrzeć jeśli interesuje nas praca jako opiekun osób starszych. Praca głównie w Niemczech.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-12-2015, 07:15
Aniela Aniela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 18
Domyślnie

Możesz też przeglądać oferty zagraniczne. Na tej stronie są oferty pracy w Niemczech dla kobiet i mężczyzn przy opiece osób starszych https://avanti-medic.eu/aktualne-oferty. Sylwia85 moglibyście razem wyjechać do Niemiec, tam byście pracowali na umowie na czas nieokreślony. Wszystkie świadczenia niemieckie by się Wam należały bo to umowa niemiecka by była. Jak macie dzieci to po 5 latach tam przepracowanych przysługuje świadczenie kindergeld, emerytura niemiecka też będzie przysługiwać po 5 przepracowanych latach a jak będziesz pracować w PL na umowie śmieciowej to nic nie skorzystasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 19-01-2016, 10:57
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja szukam w gazetach, na portalach z ogłoszeniami, no praktycznie wszędzie. Ostatnio trafiłam na oferty pracy dla programistów - http://ageno.pl/programista-php Gdybym miała większe doświadczenie to pewnie bym wysłała CV - warunki wydają się całkiem korzystne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 22-01-2017, 19:48
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Zależy jakich ofert pracy i w jakich kategoriach pracy. Bo jezeli chodzi o pracę zagranicą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych to warto zaglądać tutaj http://www.curaform.pl/ bo mają sporo ofert. Do tego według mnie wyjeżdżanie z firmą jest bezpieczniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.