kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-02-2015, 11:50
polkaprawdziwa polkaprawdziwa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie dobry sklep akwarystyczny

Witam wszystkich .... muszę koniecznie wymienić oświetlenie do swojego akwarium a u mnie w mieście nie ma żadnego porządnego sklepu więc pomyślałam że zamówię przez internet tym bardziej że przydały by mi się jeszcze inne akcesoria bo ostatnio trochę zaniedbałam to swoje akwarium ... ale przyznam szczerze, że rzadko robię zakupy przez internet i trochę się boje, dlatego jeżeli macie jakiś sprawdzony sklep to będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-02-2015, 21:37
nowaona nowaona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

A możesz trochę szerzej napisać, co Cię interesuje? Bo sklepów akwarystycznych jest sporo np http://www.plantica.pl/ ale asortyment jest tak zróżnicowany że lepiej jak opiszesz jakie ryby i jakie wyposażenie akwarium masz, aby łatwiej było znaleźć coś dla Ciebie. Bo jakbym miała tu wymieniać wszystkie znane mi sklepy to by trochę spora lista się z tego ułożyła szczerze mówiąc

Ostatnio edytowane przez nowaona : 09-03-2015 o 04:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-02-2015, 12:53
gosiakowicz gosiakowicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

Dokładnie, napisz coś więcej o akwarium, bo póki co niewiele wiadomo. Mój mąż to zapalony akwarysta i wszystkie akcesoria dla swoich ukochanych rybek kupuje w sieci. Nigdy się nie naciął no i co ważne, wybór jest znacznie większy niż w sklepach stacjonarnych, więc ja bym szukała tego oświetlenia jednak online
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-02-2015, 00:57
marlenan marlenan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 8
Domyślnie

Pomożemy Ci tylko podziel się z nami konkretami Ja co prawda się na tym nie znam, ale męża podpytam, bo on interesuje się wszystkim, a jesli chodzi o kupno rzeczy przez internet, to jest niezrownany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-02-2015, 19:51
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

We Wrocławiu jest dobry taki sklep. Wszystko tam mają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-03-2015, 14:23
panidomu panidomu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

W moim mieście niestety nie ma dobrze wyposażonego sklepu akwarystycznego więc wszystko zamawiam przez internet, nie mam jakiegoś jednego sprawdzonego sklepu po prostu jeżeli znajdę to czego szukam to zamawiam, zwracam tylko uwagę na opinie o sprzedającym, przyznam że jeszcze nigdy się nie zawiodłem zawsze wszystko przychodzi dobrej jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-03-2015, 22:18
Lalantha Lalantha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał panidomu
W moim mieście niestety nie ma dobrze wyposażonego sklepu akwarystycznego więc wszystko zamawiam przez internet, nie mam jakiegoś jednego sprawdzonego sklepu po prostu jeżeli znajdę to czego szukam to zamawiam, zwracam tylko uwagę na opinie o sprzedającym, przyznam że jeszcze nigdy się nie zawiodłem zawsze wszystko przychodzi dobrej jakości

mam podobnie. szukam tego co potrzebuje i tyle. jak nie jestem pewny sklepu to wybieram płatność przy odbiorze może przepłacam ale jak by się coś z paczką po drodze wydarzyło to nie tracę pieniędzy. nie wiem po co niektórym wiedza co dokładnie mi potrzebne do akwarium :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-03-2015, 14:07
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Nie interesuję się tematem, ale wpisałam z ciekawości sklep akwarystyczny i znalazło mi sporo takich miejsc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-08-2015, 22:16
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Przecież tutaj na stronie http://zoolamp.pl masz akcesoria do akwarium tu akurat pod względem oświetlenia. Dobrej jakości lampy i wcale nie jest tak drogo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-09-2015, 15:08
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Takich stron rzeczywiście trochę jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.