kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 01-01-2021, 22:31
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Dużo fajnych promocji na wózki dziecięce mają tutaj - https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzi...wielofunkcyjne Moim zdaniem najlepiej postawić na wózek wielofunkcyjny. Wiele w zestawie ma już fotelik, więc będzie to pasujący komplet. A bez wózka ani rusz przy maluszku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 02-01-2021, 13:41
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Myślę, że wózki używane 3w1 to bardzo dobry pomysł na skompletowanie wyprawki. Takie wózki można znaleźć w świetnym stanie i bardzo dobrej cenie, dzięki czemu macie możliwość na spore oszczędności. Warto zajrzeć na serwis ogłoszeniowy Pokato, który posiada kategorię z ogłoszeniami dla dzieci i każdy z pewnością może znaleźć coś dla swojego dziecka. Wózek można dopasować do swoich preferencji i możliwości finansowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 07-01-2021, 10:26
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Spoko, używane wózki dobrych marek są całkiem ok ale ja kupiłam nowy. Mój x-lander daję radę w każdym terenie dzięki świetnej amortyzacji i solidnej konstrukcji oraz dużym kołom. Wygląda też bardzo ładnie i mogłam go zamówić do domu na próbę całkiem za darmo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 20-10-2021, 09:02
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 273
Domyślnie

Wybór u mnie padł na inny model, dokładnie ten od https://venicci.pl/ z kolekcji Tinum, bo bardziej pasowały mi żelowe koła i amortyzacja. Ponadto moja koleżanka ma go również i sobie chwali, a nie chciałam wózka, który tylko ładnie wygląda, ale również ma wszystkie funkcjonalności. Venicci ma również dużą ilość akcesoriów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.