kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-12-2020, 08:37
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie Dobra i naturalna karma dla młodego psa - wybór

Cześć!
Chciałabym się doradzić Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki odnośnie dobrej i naturalnej karmy dla młodego psa. W którym przede wszystkim nie będzie zbóż.
Liczę na konkretne wskazówki i rozwój tematu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-12-2020, 08:42
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 635
Domyślnie

Wiesz co, w mojej ocenie warto żebyś przetestowała karmę suchą Empire Petfood. Ja dla swojego kochanego owczarka niemieckiego zamawiam na ten moment "Empire Petfood Antyalergiczna Karma dla Szczeniaków i Juniorów OWCZARKA 12kg + 3 SUPLEMENTY" którą sobie możesz sprawdzić na https://empireshop.pl/hipoalergiczna...--3-suplementy Bogaty skład w który wchodzi świeża Dziczyzna i świeża Wątróbka z Dzika. Bez zbóż i hipoalergiczna. Niech psiak dobrze się również u Ciebie rozwija!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-12-2020, 08:49
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

A tutaj mogę się zgodzić, popularne karmy niestety maja bardzo zły skład a też nie należą do tych najtańszych. Dlatego też zdecydowaliśmy się postawić na markę Empire co do których mamy pełną pewność odnośnie składu, ale też odpowiednio wspierające ich zdrowy rozwój m.in w zakresie stawów i kości oraz powstrzymuje proces starzenia, aby nasze pupile były z nami jak najdłużej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-12-2020, 08:50
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Dziękuję Wam za wskazówki, rzeczywiście lepiej mieć dobrą karmę niż patrzeć jak nasza psina się później męczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-12-2020, 09:12
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Fajnie, że mają też dobre przysmaki dla naszych psiaków bo czasami po prostu na coś dodatkowe sobie zasłużą Dlatego jak zamawiam karmę w empire to też biorę trochę takich dodatków jak Empire DentaCare Suplement które dobrze wpływają też na ich stan uzębienia https://empireshop.pl/przysmaki-dla-...tuk-eukaliptus Pozdrawiam Was i Waszych pupili, życzę udanych świąt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-01-2021, 10:13
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

O to spodoba wam się polska firma - https://psibufet.pl/ Oni robią taki ala catering dla psów - bardzo dobra jakościowo karma z dużą ilością mięska i warzyw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-10-2021, 12:35
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A czy zastanawialiście się kiedyś, jaka jest najlepsza mokra karma dla psów? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej babuzoo.pl/blog/najlepsza-mokra-karma-dla-psa-ranking-2021/ aktualny ranking takiego psiego jedzenia. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam się z nim zapoznać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-10-2021, 12:50
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Mój od samego początku chowany jest na Bozicie i karma nam się super sprawdza. Psiak jest po niej zdrowy, silny i energiczny, apetyt mu dopisuje i nie ma żadnych problemów żołądkowych. Do tego karma cenowo wychodzi w porządku więc dla mnie super!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.