kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-10-2020, 19:18
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Wiecie co, ciąża ciąży nierówna. Niektóre kobiety praktycznie od razu po porodzie dochodzą do sylwetki z przed ciąży, a niektóre męczą się kolejne lata. Ostatnio przeczytałam tutaj : https://www.babskiswiat.com.pl/porod...aturalnie.html bardzo ciekawy artykuł na temat rodzenia naturalnego. To też jest bardzo ciężki temat dla kobiety, dlatego jeżeli jesteście tym zainteresowane, to polecam tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 23-11-2020, 22:58
Sara_ Sara_ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Kluczem jest zorganizowanie i zapewnienie maluszkowi wszstkich potrzebnych rzeczy, żeby było mu dobrze Ja zamówiłam z wyprzedzeniem wyprawkę z https://www.kolyskove.pl/lampki-nocn...ie-c-1_73.html plus dodatkowo większą ilość kocyków - te już mieliśmy przetestowane i mają super jakość i nie drażnią maluszka )))
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-11-2020, 11:18
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Dobry ginekolog wszystko Wam powie i pomoże się przygotować. Dodatkowo jego wsparcie da wam siłę i motywację, jeśli któraś z Was jest z Warszawy i szuka dobrych specjalistów to polecam Gabinety Lekarskie Łucka - lekarze z powołaniem, doświadczeni, cierpliwi i dyskretni. Gabinety nowocześnie wyposażone, na miejscu są poradnie i można wykonać różnorodne badania (laboratorium). Ponadto mają możliwość wygodnego umawiania się i nie trzeba u nich czekać w ogromnych kolejkach
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 03-12-2020, 17:02
niewielka niewielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 51
Domyślnie

Każda przyszła mama ma swoje sposoby na przygotowanie się do tego wielkiego dnia,każda też potrzebuje czego innego,by czuć się bezpiecznie i pewnie podczas i po porodzie.
Będąc w ciąży,warto zaglądać na wszelkiego rodzaju blogi,fora dotyczące ciąży,warto przejrzeć poradnik ciąża obejrzeć kilka katalogów.To na pewno nieco uspokoi przyszłe mamy,uzmysłowi im co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę,a z czym można jeszcze poczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 04-12-2020, 13:48
elnora66's Avatar
elnora66 elnora66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Jest wiele fajnych książek na ten temat. Można poczytać i w pewien sposób się do tego przygotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 08-01-2021, 12:22
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Przed porodem najważniejsze jest pozytywne nastawienie i wiara, ze wszystko pójdzie gładko i szybko a tak na serio to według mnie najważniejsza jest lista rzeczy do szpitala. Bez tego ani rusz i mówi to Wam matka trójki dzieci Warto się jej trzymać by zabrać to co niezbędne ale też uniknąć wożenia ze sobą zupełnie niepotrzebnych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 11-03-2021, 09:21
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Każda z nas chciałaby najlepiej przygotować się do porodu, jednak pewnych rzeczy nie można przewidzieć. Jeśli obawiacie się ciąży lub porodu, to powinnyście postawić na wsparcie dobrych specjalistów. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zas...skiego-ciecia/ dowiecie się więcej na temat tokofobii. Jeśli też na nią cierpicie, to koniecznie pomyślcie nad pomocą z Psychomedic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 16-03-2021, 12:22
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Myślę, że warto pomyśleć o rzeczach, które są potrzebne zarówno dla mamy jak i dziecka. Kobiety, które planują karmić piersią dobrze jakby zakupiły koszule do karmienia , które są bardzo funkcjonalne. Warto wybierać produkty, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które będą komfortowe zarówno dla mamy jak i maluszka. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 24-03-2021, 19:30
Draksa1981 Draksa1981 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 74
Domyślnie

Przed porodem, przeglądałam bardzo dużo stron o pielęgnacji noworodka i połogu. Dużo ciekawych informacji znalazłam na stronie https://zagojeni.pl/rany-u-dzieci/ja...pek-noworodka/. Kompletując wyprawkę dla dziecka zakupiłam lek do pielęgnacji pępka noworodka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 30-04-2021, 15:51
PaulaLub87 PaulaLub87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 1
Domyślnie

Jest świetna szkoła rodzenia w Luboniu, jakby ktoś szukał to śmiało polecam tamto miejsce!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.