kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 12-02-2018, 09:47
kamilka5 kamilka5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 28
Domyślnie

Ten fotel jest przepiękny, bardzo marzy mi się taki do salonu, ale jak na razie muszę się wstrzymać bo te fotele trochę kosztują ale są śliczne i skoro się nad nim zastanawiasz, to nie ma co dłużej myśleć, tylko zamawiaj, a na pewno będziesz zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 18-09-2019, 08:05
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Zamiast fotela do salonu ja bym się zdecydowała na sofę. teraz jest tyle sklepów z nowoczesnymi sofami że nawet warto zobaczyć sobie oferty tutaj- https://www.galameble.com/sofy/ . Salon to miejsce gdzie spędzamy dużo czasu z rodziną więc sofa się przyda jak najbardziej. Ważne żeby była wygodna i funkcjonalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 18-09-2019, 09:33
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Bardzo duży wybór foteli wypoczynkowych robionych na zamówienie znajdziecie w ofercie polskiego producenta Caya Design https://www.cayadesign.com/. Nowoczesne i designerskie meble, bardzo dobre jakościowo a do tego w przyzwoitej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 30-09-2019, 08:02
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

figa też miałam okazję zamawiać już w Caya Design, kupiłam sofę i 2 fotele wypoczynkowe. Jakość mebli faktycznie robi wrażenie, zamówienie dotarło do nas po około 5 tygodniach a to szybko biorąc pod uwagę, ze wszystko robione było ręcznie i pod konkretne zamówienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 04-10-2019, 10:18
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Możesz jeszcze tutaj popatrzeć https://mebleimaterace.pl/c/fotele/. Mega fajne modele foteli relaksacyjnych. Wygodne i stylowe. Myślę, że fajnie wpasują się w każdą aranżację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 16-10-2019, 19:34
Dora Wilk Dora Wilk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 21
Domyślnie

Kiedyś też wydawało mi się, że fotele są bardziej ozdobą, ewentualnie przydatne dla babć i dziadków Ale odkąd mam własny dom i własny mały kącik do czytania książek, to uważam, że nie ma nic lepszego niż wygodny fotel, a takie fotele tapicerowane proponuje Market Meblowy. Takie jak np. King są mega wygodne, a do tego można dobrać odpowiednią do wystroju tapicerkę, zobaczcie tą w niebieskie kwiaty...coś pięknego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-10-2019, 16:47
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Póki co to ja szukam jakieś dobrej jakości regały loftowe co prawda w wielu sklepach są dostępne jednak mi jakość nie odpowiada wszystkie wydają się jakieś takie... nijakie. Znacie sklepy internetowe w których można znaleźć takie regały? Będe wdzięczna za polecenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 24-10-2019, 12:58
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

każdy by chciał mieć taki fotel w domu gdzie można siedzieć godzinami i nie bać się że materiał się wytrze czy ubrudzi i już będzie trzeba oddawać go do czyszczenia. Bo teraz to naprawdę świat idzie do przodu i można sobie zamówić fotel z obiciem od fargotex który dzięki technologii magic home będzie bardzo prosty i przyjemny w codziennym stosowaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 08-11-2019, 09:42
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie fotele

Ja staram się przy każdej wymianie fotela, czyli raz na pare lat szukać czegoś nowego,
jakaś nowa inspiracja, pomysł, materiał, dodatki.
Żeby jednak nie iść cały czas w to samo, bo można by sie zanudzić, całe życie 1 typ fotela, chyba bym oszalała.
Teraz oglądam tu pomysły: https://magod.pl/pol_m_Dom_Fotele-do-domu-308.html
ale jeszcze nic konkretnego nie wybrałam chociaz fajne są.
Obczajówka najpierw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 14-11-2019, 17:22
pawciak pawciak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 143
Domyślnie

A może coś stąd? https://zona-design.pl/meble/fotele/ Niektóre prezentują się fantastycznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.