kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-05-2015, 13:26
malciutkorka malciutkorka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Co jeśli chłopak nie lubi grać w piłkę nożna i on bardziej woli inne sporty albo w ogóle ma talent do śpiewania czy do tańczenia wtedy takie dziecko będzie się męczyło na takich treningach bo to będzie pasja ale wybrana przez właśnie rodzica a nie przez dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-05-2015, 15:59
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ostatnio do łask wracają gry planszowe. Oprócz całej klasyki, do której z pewnością można zaliczyć Eurobusiness, Monopoly czy Scrabble, dodałbym jeszcze kilka gier, które powstały niedawno, a wcale nie są gorsze od tych powyższych. Może Atak Rekina - http://toysbox.pl/gry-i-zabawy/gry-p...,art,6644.html?
Jakoś jestem zwolenniczką takich zabawek, które w jakiś sposób zaangażują dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 18-08-2015, 09:14
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Dla dziecka- szczególnie małego najważniejsza jest dobra zabawa . Mozna z okazji urodzin pójść z dzieckiem na jakąś salę zabaw albo jeszcze lepiej- zorganizować tam jego urodziny. Myślę, że idealnym miejscem jest to http://www.incaplay.pl/ - zabawy prowadzone są przez super animatorów i są świetne. Myslę, że tak spędzone urodziny na długo zostana w pamieci i dziecka i jego gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 20-08-2015, 07:22
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

A może jakiś fajny strój piłkarski? Mój synek uwielbia grać w piłkę i jak dostał na urodziny strój piłkarski ze swojej ulubionej drużyny to był po prostu wniebowzięty. Wszystkie dzieci w okolicy mu zazdrościły jak wyszedł w nim z piłką na boisko
Na stronie obecnie masz wpis na blogu o takich strojach piłkarskich dla dzieci
www.kochamydzieci.pl

Pamięta aby zwracać uwagę na to aby taki strój był porządnie wykonany. Ważny jest przede wszystkim materiał. Musi być dobrze skrojony, przewiewny tak aby dziecku było w nim wygodnie.Mój chce się w to ubierać praktycznie codziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 13-10-2015, 17:02
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Może psa lub kota?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-10-2015, 17:04
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja swojej córce kupiłam psa na urodziny - jaka to była radość Teraz wszędzie chodzą razem Muszę kupić jedynie legowisko dla psa takie jak tu http://allezoo.com.pl/562-Legowisko-dla-psa bo pcha się do łóżka córki a ona mu na to pozwala. Ja jednak nie chcę by pies spał w łóżku. Musi się nauczyć, że jego miejsce jest na podłodze. Mam nadzieję, że wygodne, duże legowisko mu się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-11-2015, 22:13
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Czasem zamiast prezentu warto urządzić dziecku imprezę np w sali zabaw IncaPlay to fajna aktywna forma prezentu gdzie dziecko wybawi się z kolegami i koleżankami.
Myślę, że taki prezent możebyć niezłym przeżyciem dla dziecka które zapamięta na długo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-11-2015, 08:42
planika planika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 47
Domyślnie

Ja do prezentu dołączyłam jeszcze takie smycze odblaskowe: http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/smycze-odblaskowe/ . dzięki którym synek będzie lepiej widoczny na drodze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-12-2015, 11:26
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie Książki

A co myślicie o książkach? Zawsze kupuje się zabawki itp. a może warto byłoby zamówić jakąś fajną książkę dla dzieci? Ostatnio zamówiłam sobie ciekawą książkę science-fiction na https://ksiazkiprofinfo.wordpress.com/. Może znacie jakieś tytuły które Wasze dzieci chętnie czytają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 14-01-2016, 13:04
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Zwierzak nie jest dobrym pomysłem. Przynajmniej ja mam mieszane uczucia. Nie lepiej będzie po prostu kupić jakieś fajne zabawki drewniane?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.