kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2015, 20:14
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Ile trwa pozbywanie się kurzajek?

Ile średnio czasu potrzeba na usunięcie tego czegoś?
Czytałam tutaj, że są różne rodzaje kurzajek, ale ogólnie wszystkie z nich można usunąć za pomocą jednego preparatu.
Samo nałożenie to jest chwilka, a ile trzeba czekać aż to zadziała?
Może ktoś z was miał okazję to sprawdzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-10-2015, 09:09
RamonaIzycka's Avatar
RamonaIzycka RamonaIzycka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Kurzajki najlepiej leczyć specjalnymi preparatami, ale nie tymi podobnymi do lakierów do paznokci, które wypalają nie sama kurzajkę, ale też całą skórę wokół niej, a efekt i tak jest mizerny, ale zamrażaczami. W moim przypadku zadziałał właśnie taki zamrażacz. Trzy psiknięcia, dwa tygodnie czekania i kurzajka sama odpadła po kąpieli, do tej pory nawet ślad nie został:-) Warto wydać troszkę więcej na taki zamrażacz, bo jest bardzo skuteczny w walce z kurzajkami:-) Zawsze można tez zgłosić się do chirurga na wypalenie, ale to plan B...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-09-2017, 13:09
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Wszystko zależy od cierpliwości systematyczności w działaniach. Oraz od wielkości kurzajki. Czasami są duże czasami są małe. Ja osobiśćie wybieram sie już lada moment do Centrum Podologicznego w Łodzi, gdzie zajmują się skutecznie takimi rzeczami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-09-2017, 13:19
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Od tygodnia do kilku, w zależności od sposobu. Bo są również domowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-10-2017, 21:07
tradycyjna tradycyjna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 19
Domyślnie

Leczenie kurzajek i innych problemów na skórze trwa od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wszystko zależy od tego, z czym mamy do czynienia. Problemy skórne takie jak opisane na http://dolecz.pl/ mogą stanowić poważny problem i nie powinniśmy ich ignorować. Każdą zmianę powinien obejrzeć dermatolog lub chociaż lekarz pierwszego kontaktu. Odpowiedni preparat oraz szybka reakcja to najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-10-2018, 17:01
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Zależy jak duża jest to kurzajka i na jaki sposób pozbycia się jej zdecydujecie się. Ja Wam pogę polecić wymrażanie, bo sama miałam robiony taki zabieg i dzięki niemu nie mam problemu z kurzajkami. Jeśli nie wiecie za wiele o tym zabiegu, to odsyłam Was do artykułu znajdującego się tutaj https://febumed.pl/porady/86-Na-czym...zmian-skornych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-12-2019, 20:08
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

To wszystko zależy od metody jaką zdecydujesz się leczyć. Zazwyczaj jednak leczenie jest długie i żmudne. Na stronie: https://apteline.pl/artykuly/preparaty-na-kurzajki/ są opisane preparaty na kurzajki o których warto poczytać i mając problem z nimi na któryś się zdecydować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-02-2020, 19:25
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Warto zajrzeć tutaj aby sie o tym dowiedzieć https://www.drchodorowski.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-05-2021, 13:11
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Mnie usuwanie kurzajek zajęło kilka lat. Głównie dlatego, że na początku stosowałam różne preparaty z apteki, które nie przynosiły żadnych efektów. Z czasem rozsiewały się one po innych częściej ciała. W końcu zdecydowałam się na laserowanie usunięcie za pomocą lasera frakcyjnego Co2. Służy on do odparowania tkanek zajętych przez wirusa, a pozostawieniu tych zdrowych. Dzięki temu raz na zawsze pozbyłam się brodawek, a na skórze nie ma żadnych blizn po zabiegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-06-2021, 21:27
bulcia bulcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 255
Domyślnie

Zależy jakie kurzajki tak naprawdę i jaką kto ma skórę. Ja na takie problemy brodacid stosuję i dobrze się sprawdza, czasem powtórzę dwa razy i jest po kurzajce
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.