kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-12-2014, 11:07
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Jakie suplementy na odchudzanie?

Brałyście jakieś suplementy na odchudzanie kiedykolwiek?
Czy one w ogóle w jakiś sposób działają, czy to bardziej placebo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-12-2014, 16:57
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Nigdy nie musiałam posiłkować się suplementami, ale z tego co wiem, nie każdy będzie dobry i trzeba uważnie wybierać takie rzeczy.
Dużą popularnością cieszą się te: http://activlab.pl/ - parę moich znajomych, które ostro wzięły się za odchudzanie ostatnio o nich rozmawiało i były zadowolone.
Warto poczytać, porównać skład i wtedy wybrać taką odżywkę, która będzie najlepiej odpowiadać naszym indywidualnym potrzebom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-12-2014, 11:57
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

Na stronie http://www.slimprofil.pl/odchudzanie-i-dieta-c-3.html jest sporo tego typu produktów, wydają mi się być bezpieczne. Koleżanka próbowała i nie było skutków ubocznych, wręcz jest zadowolona.

Ostatnio edytowane przez florencjaN : 08-12-2014 o 11:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-12-2014, 22:47
thetrevor1179 thetrevor1179 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Co do "cudownych" środków - jak kusząco są napisane te artykuły, prawda? Sama, choć wiem, że to nie moze być prawda, pare razy miałam ochote zamówić cos z tych środków. Jeszcze podpierają sie opowieściami znanych osób, które wmawiają wszystkim, że schudły obżerajac się tłustymi rzeczami i słodyczami, a jednak schudły... Bzdura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-01-2015, 19:55
Nika Nika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Nie ma czegoś takiego jak obżeranie się tłustymi potrawami i chudniecie (choć w dużym stopniu to chyba też zależy od indywidualnych predyspozycji i metabolizmu). Jest albo jedno, albo drugie - albo chcesz schudnąć i się ruszasz w miarę często, albo chcesz schudnąć, ale na chciejstwie się kończy i zajadasz smutki, w rezultacie czego tyjesz. Co do suplementów - na pewno nie ma co przesadzać, ale bez przesady, wszystko jest dla ludzi moim zdaniem. Sama na odchudzanie co prawda nie stosuje suplementów, ale ponieważ dużo ćwiczę i się ruszam biorę kreatynę (Olimp Creatine 1000, taką http://www.bcaa.pl/kreatyna/ bo poprawia mi wytrzymałość i siłę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-04-2015, 20:39
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Suplementy wspomagają nie zrobią wszystkiego same. Ważne aby dobrać odpowiedni jednak w normalnych sklepach nie zawsze jest wybór dlatego warto kupować w sklepach takich jak ten nutrimania.pl bo mają duży wybór i suplementów i odżywek dla sportowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-10-2015, 16:37
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Bardziej można sobie zaszkodzić takimi suplementami niż pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-11-2015, 13:51
onaala's Avatar
onaala onaala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

Najważniejsze jest żeby nie przesadzać z kaloriami, to co przyjmiemy musimy spalić, to jest jasne jak słońce, tabletki na odchudzanie mogą nam jedynie pomóc w schudnięciu, nie są cudownym środkiem. Odstawić należy słodycze, tłuste mięso, potrzebny jest codzienny ruch, np zamiast samochodem do pracy, jedzcie rowerem. Ja tak robię i moja waga trzyma sie na jednakowym poziomie od kilku lat, pamiętajcie każda z nas która nie dba o siebie z wiekiem tyje średnio 1 kg na rok, łatwo policzyć jak będziemy wyglądać w wieku 50 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-11-2015, 19:29
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Żeby schudnąć tzreba mnóstwo silnej woli i zmiany nawyków żywieniowych. Nie wierze w cudowne środki dzieki którym waga leci w dół. Chudniecie to ciężka praca. No i ważna jest motywacja. Ja mam zamiar pojechać na wczasy odchudzające https://www.youtube.com/user/OdchudzaniePrimavera Popatrzylam na czym to polega i jakie efekty mozna uzyskać i jestem pełna wiary że i ja zrzucę parę kilogramów Sama jednak nie umiem sie zmotywować żeby ćwiczyć. Pod fachowym okiem pójdzie mi na pewno duzo lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2016, 11:09
patka's Avatar
patka patka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 12
Domyślnie

Jestem ciekawa ile z Was postanowiło na nowy rok zadbać o smukłą sylwetkę? Ja się zgłaszam! Postanowiłam, że w roku 2016 wreszcie będę mogła pochwalić się szczupłym ciałem, bo niestety w ciągu kilku lat trochę mnie przybyło... Oprócz racjonalnej diety i ćwiczeń postanowiłam przyjmować suplement diety Doppelherz aktiv Morwa Slim EFEKT, to suplement z najwyższą dawką wyciągu z morwy białej na rynku, a także z podwójną dawką chromu, który wpływa na przyspieszenie spalania tłuszczów. Odchudzam się już prawie trzy tygodnie i już widzę pierwsze efekty, i oby tak dalej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.