kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-07-2016, 14:23
monuk monuk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie Makijaż ślubny

Jeśli są tu panie z okolic Łodzi i chcą mieć naprawdę perfekcyjny makijaż czy to ślubny czy okolicznościowy, zdecydowanie polecam makijażystkę aleksandrapilat.pl/makijaz.html - doskonale zna się na swojej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-07-2016, 14:46
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Faktycznie, robi bardzo ładne makijaże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-06-2018, 08:32
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Makijaż ślubny to dla każdej Panny Młodej ważny element stylizacji w tak ważnym dniu. Przed ślubem szuka się różnych makijażystek i sprawdza się, która wykona najlepszy makijaż. Moja siostra w tym roku bierze ślub i skorzysta z usług http://www.mobilesalon.net/nasze-usl...zdem-warszawa/ z tego względu, że jej przyjaciółka dzięki nim wyglądała pięknie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-06-2018, 11:16
Chmielala Chmielala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 6
Domyślnie

Hej,

trochę w temacie, a trochę poza. Szukam obrączek ślubnych i bardzo podobają mi się takie obrączki białe złoto
https://fromitaly.pl/obraczka-obx4086

wolałabym pewnie ciut bardziej ozdobne, ale mój Paweł, mówi " nie będę w gejowych chodził" także wybrałam mix czyli nieozdobne białe złoto ;p tylko no właśnie ta cena. Uważacie, że 1000zł to stanowcza przesada, czy raz się żyje? Ile wasze kosztowały, albo jaki budżet zamierzacie na nie przeznaczyć?

Ala,
future wife
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-06-2018, 15:09
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Makijaż powinien być jak najbardziej delikatny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-02-2019, 08:31
kalinowska kalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 130
Domyślnie

ja również uważam podobnie, panna młoda dla mnie powinna być delikatna i niewinna, a makijaż jak najmniej widoczny ale podkreślający zalety i maskujący niedoskonałości to najlepsze rozwiązanie, warto znaleźć dobrą kosmetyczkę do makijażu ślubnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-02-2019, 20:25
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Sama na wiosnę wychodzę za mąż ale już teraz interesuję się makijażem permanentnym, będę miała pewność że wytrzyma przez cały okres ślubu, wesela i wiele wiele więcej. Myślę nad czymś takim https://www.permanentny.com/makijaz-...cyjne-warszawa tylko delikatny makijaż wchodzi w grę, nie mam zamiaru nosić kilograma tapety w tym wyjątkowym dniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-02-2020, 09:22
ghaley ghaley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2
Domyślnie

Makijaż ślubny jest ważną kwestią dla panny młodej, musi być wykonany tak, aby był trwały, a także dobrze się prezentował na żywo, jak i na zdjęciach.
__________________
makijaż ślubny kielce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-03-2020, 21:47
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Ślub to wyjątkowa okazja więc makijaż musi być perfekcyjny. Zawsze warto zrobić sobie wcześniej próbny makijaż aby zobaczyć, jak się w nim czujemy no i jak się trzyma. Od siebie mogę polecić salon https://www.magiadayspa.pl/makijaz-o...sciowy-krakow/ - moja siostra tam robiła makijaż ślubny a ja przy okazji na jej wesele. Makijaż był zrobiony super, naturalnie i bez przesady. Trzymał się do białego rana w prawi idealnym stanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-03-2020, 22:03
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

mysle ze ten namiar na Kosmetyczka na wesele szczecin bardzo Ci się przyda. To profesjonalna witryna, pomoze ci na pewno
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.