kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-05-2007, 19:29
Ola Ola is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Posty: 57
Domyślnie Kremy brązujące

Jakie polecacie? Ja właśnie używam firmy Olay, jakaś nowość, krem nawilżający z funkcją samoopalacza. Polecam! Niezbyt drogi - 20 zł, nie trzeba smarować tak dokładnie jak samoopalaczem, a efekt jest. Nie od razu, tak po tygodniu, ale jest. I nie ma żółtego koloru, tylko taki w sam raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-05-2007, 11:21
Babuszka Babuszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 50
Domyślnie

Zamiast brązujących używam tonujących - też fajny efekt i w dodatku można zmyć, jak coś nie wyjdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-03-2008, 16:36
modelinka:) modelinka:) is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2
Domyślnie

A ja używam kremu brązujaco-antystersowego z firmy Ziaja- z serii Sopot!Kosztuje niecałe 10 zł ale jest naprawde świetny i odrazu widać efekt, który długotrwale utrzymuje sie na skórze!Nawilża,łatwo sie rozsmarowuje przez pomieszanie składników brązujacych z balsamem nie powoduje zacieków i przebarwień -jest naprawde swietny -zawsze lubie miec go pod ręką -polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-12-2012, 13:20
ninka.7 ninka.7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 30
Domyślnie

hmmm.... właśnie sobie pomyślałam, że może bym wypróbowała... ale boje się kontrastu twarzy z resztą ciała...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-01-2014, 14:31
it's_ok it's_ok is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 88
Domyślnie

samoopalacze to totalna ściema. najgorzej jak źle rozprowadzisz je po skórze i wychodzą ciemne zacieki haha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-04-2014, 14:37
podwodna podwodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 11
Domyślnie

jak się ma za ciemny samoopalacz to wystarczy zmieszać go np. pół na pół z balsamem i osłabić jego działanie. Ja nawet lubię ten z Lirene, ale mam w planach przetestować w niedługim czasie z lavery. Niestety produkty tej firmy można dostać wyłącznie w niemczech albo na czechach w drogeriach DM, ale w najbliższych planach mam wycieczkę na Czechy :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-04-2014, 11:44
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

A ja jakoś nie mogę przekonać się do tych kremów brązujących. Denerwuje mnie ich dziwaczny zapach, a z kolei to mieszanie ciemnego samoopalacza z balsamem pewnie zakończy się mega smugami.
Jak dla mnie najlepiej wychodzi tradycyjne opalanie na słońcu, plus właściwa pielęgnacja.
Ta drogeria internetowa ma sporo kosmetyków związanych z opalaniem i pielęgnacją skóry przed i po kąpielach słonecznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-07-2014, 14:44
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Jak na razie nie kupiłam sobie jeszcze żadnego kremu do twarzy...powinnam wybrać się na zakupy kosmetyczne, ale nie mam kiedy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-07-2014, 14:05
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Po takich kremach wychodzi bardzo nienaturalny efekt, dlatego nie warto ich używać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-02-2015, 21:48
laidback laidback is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Nienaturalny efekt to raz, ale druga sprawa to to, że często nie ma możliwości równomiernego rozprowadzenia samoopalacza czy kremu brązującego, i wychodzi tak, że są ciemniejsze plamy- wyglądające jak brud. Wygląda to nieestetycznie i od razu się odechciewa dalszego stosowania. Miałam chyba większość dostępnych w drogeriach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.