kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-03-2015, 09:37
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Ubezpieczenie mieszkania. Gdzie?

Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się do nowego domku. Zastanawiam się nad odpowiednią polisą ubezpieczeniową. Gdzie warto jest się Waszym zdaniem ubezpieczyć? Jaka obecnie firma oferuje w miarę szeroki zakres ochrony?
Koleżanka poleca mi Wartę ale tak sobie czytam opinie na forach i są bardzo różne....
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-03-2015, 09:04
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaśka
Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się do nowego domku. Zastanawiam się nad odpowiednią polisą ubezpieczeniową. Gdzie warto jest się Waszym zdaniem ubezpieczyć? Jaka obecnie firma oferuje w miarę szeroki zakres ochrony?
Koleżanka poleca mi Wartę ale tak sobie czytam opinie na forach i są bardzo różne....

Wydaje mi sie,ze PZU ma dobrą ofertę. Przynajmniej był tak w moim przypadku bo obecnie właśnie tam się ubezpieczam. Jeśli nie orientujesz się nic a nic w ubezpieczeniach radzę doradzić się kogoś w temacie.Tutaj
http://ubezpieczenia.comperia.pl/ube...nie-mieszkania
możesz zostawić swój mail oraz numer telefonu oraz powinni doradzić Ci jakie ubezpieczenie powinnaś wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-03-2015, 13:32
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja również jestem zdania ,że skoro się na tym nie znasz to nie ma sensu kombinować.Ja obecnie mam mieszkanie ubezpieczone w generali. Moze nie była to obecnie najtańsza opcja ale ma bardzo szeroki zakres i stosunkowo niewiele wykroczeń w porównaniu do innych ofert ubezpieczeń jakie dostawałam od innych firm.
PZU również nie jest złe. Wprawdzie opinie na jego temat w sieci krążą bardzo różne niemniej moi rodzice mają i raz już im bez problemu wypłacili odszkodowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-03-2015, 10:01
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Dzięki dziewczyny. Zostawiłam na stronie swój kontakt to ktoś powinien się odezwać.
Szczerze to najbardzieji boję się możliwośći włamania. Myslicie,że moze bardziej opłacałoby się wykupić polisę jedynie od tego?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-03-2015, 14:06
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

A czym się kierować przy ubezpieczeniu w końcu? Rozbudową ofertą czy atrakcyjną ceną?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-03-2015, 09:07
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Cytat:
Napisał elka77
A czym się kierować przy ubezpieczeniu w końcu? Rozbudową ofertą czy atrakcyjną ceną?

Stosunkiem jakość/cena. Czyli tym co oferuje Ci dane ubezpieczenie w określonej cenie. Nie zawsze najlepsze ubezpieczenie to najtańsze ubezpieczenie. Zostawiłam wcześniej link. Jeśli totalnie nie orientujesz się w temacie to dopytaj się kogoś bardziej obeznanego. Przynajmniej zobaczysz co Ci zaproponował.

Kaśka moim zdaniem lepiej jest wykupić kompleksową ofertę.Skąd wiesz czy Ci na przykład linka od wężyka nie pęknie i nie zaleje mieszkania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-03-2015, 09:46
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Moi rodzice mieli swego czasu właśnie taki problem z zalaniem. Niestety ale nie mieli ubezpieczenia i za wszystko musieli zapłacić z własnej kieszeni.... Koszt był bardzo wysoki. Do dzisiaj żałują ,że tak poskąpili. Powinni dużo wcześniej zastanowić się dla siebie nad odpowiednim ubezpieczeniem.
Ja obecnie ubezpieczam mieszkanie w PZU, również korzystałam przy wyborze z pomocy doradców comperii. Warto jest im zaufać bo powinni dobrze Wam doradzić.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-03-2015, 08:06
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

A ubezpieczenie mieszkania z banku? Pytam się tutaj o grupowe ubezpieczenie, które bardzo często jest reklamowane. Myślicie,że warto jest sobie takie wykupować?
Sama biorę właśnie kredyt na mieszkanie. Deweloperskie ale wysoki standard i muszę je ubezpieczyć. Czy ubezpieczać je w banku czy właśnie u doradcy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-03-2015, 14:21
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Sporą ofertę mają multiagencje, możne sobie przeliczyć jaka polisa się najlepiej kalkuluje https://cuk.pl/dom_i_mieszkanie/kalkulator_majatkowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-03-2015, 09:55
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Cytat:
Napisał Olla33
A ubezpieczenie mieszkania z banku? Pytam się tutaj o grupowe ubezpieczenie, które bardzo często jest reklamowane. Myślicie,że warto jest sobie takie wykupować?
Sama biorę właśnie kredyt na mieszkanie. Deweloperskie ale wysoki standard i muszę je ubezpieczyć. Czy ubezpieczać je w banku czy właśnie u doradcy?
Nie polecam ponieważ takie ubezpieczenie jest w reguły drogie oraz zawiera bardzo wiele wykluczeń tak wiec jest ryzyko, że w razie problemów odszkodowanie nie zostanie Ci wypłacone.
Lepiej jest skorzystać z usług niezależnych ubezpieczycieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.