kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-09-2017, 15:26
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie meble do salonu jaki kolor ścian?

Szukam mebli do salonu, myślałam o takich https://milemaison.pl/Meble-Prowansalskie-Muszyna, są bardzo ładne! jasne takie, tylko nie wiem jaki kolor scian pasuje do takich mebli. Podpowiedzcie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-09-2017, 12:26
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Fajne. Popatrz jeszcze na takie zestawy wypoczynkowe http://www.promarkmeble24.pl/categor...y-wypoczynkowe. Jeśli chodzi o kolorystykę ścian to jeśli chcesz utrzymać klimat prowansalski to chyba tylko biele wchodzą w rachubę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-12-2017, 09:51
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

@annamar do takich mebli i stylu prowansalskiego najlepiej chyba pasują jasne ciepłe kolory. Widziałam u znajomego ostatnio że ściany zrobił w kolorze coś ala Słońce Hellady. Jakbyś sobie zerknęla na paletę kolorów świata duluxa to możesz zobaczyć o co mi chodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-12-2017, 13:32
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Specjaliści w tym sklepie https://www.meblosklep24.pl/pl/c/Meble-systemowe/166 pomogą wam w dobraniu idealnych mebli do koloru waszych ścian i gustu. Sklep ma wiele modeli mebli do salonów i nie tylko. Dowożą towar do klienta, więc można wygodnie zrobić zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-12-2017, 10:32
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Nie wydaje mi się, żeby to był jakiś problem, kolor łatwo dobrać. Takie przynajmniej moje zdanie. W moim przypadku gorzej było po prostu z meblami, bo szukałam mebli do salonu i zdecydowałam się na sklep internetowy z meblami https://meblezet.com/14-meble-do-salonu . Problem tylko był tego rodzaju, że mają bardzo szeroki wybór i wiele produktów bardzo mi się podobało. Musiałam prosić o poradę swoje koleżanki Ale na szczęście wybraliśmy wydaje się mi bardzo dobrze i wszyscy w rodzinie są z tego faktu zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-02-2018, 09:06
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Według mnie warto postawić na coś bardziej oryginalnego. Niektóre lepsze farby może i ładnie wyglądają, jeśli w umiejętny sposób się je dobierze do danego pomieszczenia, ale według mnie dużo lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie fototapety. Fototapety do salonu wyglądają naprawdę ładnie. Można zetknąć się z różnymi wzorami, więc fototapety sprawdzą się idealnie w pomieszczeniach urządzonych w różnym stylu. Poniżej ładny przykład.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-02-2021, 11:39
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

Chciałabym urządzić swój salon w stylu modernistycznym, ale też ponadczasowo, żeby nie musieć zmieniać koloru ścian za dwa lata... jakie kolory ścian są obecnie modne i mają odcień w miarę uniwersalny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-02-2021, 15:58
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Mi Bardzo podobają się takie https://www.sfmeble.pl/c/fotele-do-salonu fotele do salonu. Zastanawiam się nawet , który model bedzie najbardziej pasował do takiego nowoczesnego wnętrza. Wiem, że są one bardzo wygodne więc powinny się sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-02-2021, 00:42
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Ja na wiosnę planuję remont w swoim salonie i myślę nie tylko o zmianie kolorów ścian ale też o wymianie całkowitej mebli. Tutaj link przeglądam sobie różne. Do remontu jeszcze trochę ale już sobie przeglądam meble, żeby coś wypatrzeć fajnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-12-2021, 10:40
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

chciałabym odtworzyć w swoim domu styl prowansalski, bardzo dobrze czułam się w tego typu wnętrzach.
Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.