kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-04-2015, 22:28
Marciutka Marciutka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Nie zwróciłam na to jakiejś większej wagi i tak myślę, że u mnie to by wychodziło, że nowe buty to ja sobie kupuję chyba tak jakoś co 2 miesiące i po prostu nie więcej heheh : ) sprawa się tak u mnie przedstawia iż po prostu jak nie mam potrzeby to nie kupuję butów bo zawsze mam je tyle w tych moich szafkach, że czasem nie mam gdzie ich upchać hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 17-04-2015, 15:55
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja nie wiem czemu ale butów jakoś przez internet nigdy nie kupowałam, a jest cała masa sklepów. Na przykład tutaj www.kupbuty.com jest naprawdę ogromny wybór no i ceny też są niewygórowane, a to się liczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-05-2015, 11:27
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie

A to ja wręcz przeciwnie. Butów z allegro mam znacznie więcej niż ubrań. W tym miesiącu już wylicytoałam dwie pary sandałów na lato i łącznie za zapłaciłam 90 zł. Czasem się człowiek natknie na takie fajne aukcje że szkoda nie skorzystać. Nie wiem, czy Wy też korzystacie ze snajpera aukcji? O to mi chodzi http://www.aukcjoner.pl/snajper-allegro/ ? Chłopak mi to podesłał i można faktycznie zaoszczędzić nie tylko sporo czasu, ale i pieniędzy.

Ostatnio edytowane przez tulipanna : 15-05-2015 o 12:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-01-2016, 11:21
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Kupuje wtedy kiedy potrzebuje. Nie jestem w stanie dokładnie stwierdzić jak często, ale myślę, że co 2-3 miesiące kupuje nową parę butów, bo bardzo lubię buty. Noszę głównie obuwie sportowe, bo w takim jest mi najwygodniej i kupuje je w tym sklepie http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_mar...-Max-7096.html , bo mają duży wybór Air Maxów, które wręcz uwielbiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-03-2016, 15:20
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja zawsze kupowałam buty dwa razy w roku ale ostatnio coś mi się odmieniło i kupuje praktycznie co miesiąc. W zeszłym miesiącu kupiłam trampki i czółenka a teraz czaję się na sandałki z buty online Myślę też o kolejnych trampkach. Butów nigdy dość przynajmniej takie jest moje zdanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-03-2016, 15:10
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Kupuję dość często, ale nie mam tak żeby co miesiąc rozglądać się za nową parą. Poza tym w zależności od tego co potrzebuje taki sklep odwiedzam. Obecnie rozglądam się za czymś z oferty www.mivo.pl/firm-pol-1366736628-GINO-ROSSI.html, bo jest w miarę tanio, szczególnie jeśli chodzi o model Savona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-03-2016, 13:50
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Przyznam szczerze ze kupuje pare srednio raz w miesiacu, ale między bogiem a prawdą i tak w kółko nosze te same. Obecnie rozglądam się za jakims wygodnym, sportowym modelem, znajoma poleca mi airmaxy bo podobno sa bardzo wygodne, tym bardziej ze w porownaniu do cen jakie miały jeszcze kilka lat temu, znacznie staniały co widać chociażby po tej ofercie: http://sneakershop.pl/pol_m_obuwie_m...ce-1-7806.html . Szkoda tylko, ze całe czarne modele kosztują nieco wiecej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-03-2016, 17:30
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja kupuję buty na sezony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 12-04-2016, 07:32
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Tak się ostatnio złożyło, że właściwie co miesiąc kupuję jakiś buty. Ale potrzebuje czegoś nowego na wiosnę/lato.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 13-04-2016, 11:30
marta8 marta8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 10
Domyślnie

Może to się wydać dziwne, ale nie lubię kupować butów, dlatego robię to tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba. Jest to dla mnie straszna mordęga, ale wiem też, że ładne buty czasami bardzo potrafią poprawić humor i naprawić zły dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.