kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 06-02-2018, 08:33
nikola3 nikola3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 5
Domyślnie

My zrobiliśmy sobie wielkie włoskie wakacje i byliśmy w 6 miastach, bardzo super to wspominam <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 07-02-2018, 07:00
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Może warto odwiedzić takie, o którym marzyliście lub takie, które budzi najwięcej pozytywnych skojarzeń?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 09-02-2018, 11:20
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Podróż marzeń

ja ze swoim narzeczonym marzę o podróży do Włoch. Zawsze interesowałam się tym krajem, w pewnym momencie myślałam nawet o tym, żeby studiować italianistykę, ale w końcu porzuciłam ten pomysł. Miłość do Włoch jednak nie przeminęła, a teraz zamierzam wykorzystać okazję. Szukam obecnie tanich biletów lotniczych i natknęłam się na taką stronę - https://blip.pl/esky-pl/. Korzystała któraś z Was z usług tego pośrednika w ogóle? Będę bardzo wdzięczna za udzielenie odpowiedzi, ponieważ zależy mi na czasie. Trzymajcie się ciepło, czekam na komentarze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 12-02-2018, 11:18
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

W Polsce też można spędzić świetny urlop i często za mniejsze pieniądze. Ja już co prawda jestem po ślubie i swoja podróż poślubna odbyłam, ale teraz próbuje pomóc córce w organizacji. Zastanawiam się czy nie wynając jej tego hotelu http://www.dhapartamenty.pl/pl/stron...lbao-ii-1.html . Znacie może jakies atrakcje w Trójmieście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 16-03-2018, 13:48
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Tutaj przy decyzji trzeba czasem wypracować jakiś kompromis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 27-03-2018, 12:34
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej jest wybrać Sardynię jeśli myślicie o Europie bo na pewno jest ładniejsza niż Wenecja i na pewno bardziej przyjemna z wielu względów ale też wcale nie mniej romantyczna. Znajdziecie tu też wiele atrakcji dla dwojga jak np http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje...lacja-na-plazy , kolacja na plaży, wspólne wycieczki, rejs na bezludną wyspę itp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 27-03-2018, 13:46
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

My zaszalejmy i wybierzemy się do Indii. Już mamy nawet wybraną ofertę na stronie podrozeirejsy.pl, bo mieli najlepszą okazję. Nie każde biuro organizuje takie wycieczki, a nam bardzo na tym zależało, bo podróż poślubną będziemy mieli raz w życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 13-04-2018, 09:55
inqa8 inqa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 13
Domyślnie

My z mężem na swojej podróży poślubnej byliśmy najpierw w Chorwacji, a potem wybraliśmy się do Hiszpanii. Więc mieliśmy takie jakby dwie podróże, albo jedną, konkretną, ale w ratach, głównie ze względu na pracę i na finanse
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 15-04-2018, 17:58
shake shake is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

Polecam Maltę jako podróż poślubną, można tam mega wypocząć a przy okazji podziwiać cudowne widoki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 24-04-2018, 09:55
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Istotnie, ciekawa propozycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.