kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-02-2015, 09:56
onemarguerite85 onemarguerite85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Sposobności do mówienia a co dokładniej masz na myśli ? Staram się rozmawiać z jakimiś obcokrajowcami w języku obcym hihi Ja to mam teraz taką metodę, że po prostu uczę się systematycznie 10 słówek dziennie i jest bardzo dobrze. Szybko widzę u mnie progres i chcę właśnie w przyszłości umieć angielski komunikatywnie, żeby móc pracować lepiej za granicą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-02-2015, 13:32
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Systematyczna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-03-2015, 19:08
sara.lapa sara.lapa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Tak systematyczna ale gatsby jaka dokładnie ? : P jeśli o mnie chodzi to ja staram się codziennie obejrzeć jeden odcinek serialu amerykańskiego. Oglądam go pierwszy raz bez napisów tylko w oryginalne po angielsku a później to sobie tego wszystko jeszcze raz oglądam ale to już dla ułatwienia z napisami angielskimi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-04-2015, 09:08
kmajli kmajli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

O to bardzo fajny ten twój sposób może i ja go sobie podchwycę i odmałpuję : ) brzmi naprawdę nieźle ! : ) ja to zawsze staram się uczyć języka angielskiego, że przez śpiewanie włączam sobie jakąś piosenkę karaokę i to sobie śpiewam a później jak już skończę śpiewać to staram się tłumaczyć te słowa co były w tej piosence
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-04-2015, 14:56
paniBachha paniBachha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 10
Domyślnie

Trzeba dużo czytać w tym języku angielskim : ) wszelkiego rodzaju artykuły bo to może dać po prostu bardzo dużo i wiele : ) jeśli chodzi o mnie to ja teraz po kursach z angielskiego bardzo dużo się staram czytać książek w języku angielskim i to akurat mi daję bardzo dużo pozytywów bo akurat wtedy widzę mocny progres.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-04-2015, 12:28
bulbarkaa bulbarkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Dużo czytać, pisać i słuchać rzeczy w języku właśnie angielskim przecież. Jeśli chodzi o mnie to sprawa ma się w taki sposób iż po prostu no wiecie bardzo jest dobrze i okej tak oglądać jakieś filmy po angielsku i to nawet już bez żadnych jakby to powiedzieć napisów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-04-2015, 00:38
Aidanna Aidanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jeżeli ktoś już opanował zdolności słuchania i mówienia na poziomie komunikatywnym to polecam metodę nauki z wykorzystaniem komunikatora Skype. Można za jego pośrednictwem porozmawiać sobie z native speakerami i sprawdzić swoje umiejętności w praktyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-05-2015, 19:20
olaa8 olaa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, jaką metodę nauki preferujemy tak w ogóle chyba najlepiej skorzystać z jakiegoś kursu profesjonalnego, albo kursów multimedialnych. Dla mnie najlepsze są kursy multimedialne albo oglądanie zagranicznych filmów z nich wbrew pozorom też można się uczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-05-2015, 17:50
jojusik88 jojusik88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Nie nawet wbrew pozorom ale można się z tego uczyć i to bardzo śmiało..Z kursów multimedialnych nie lubię się uczyć bo one mi nic nie dają i wszystkie tam ćwiczenia są takie szablonowe, schematyczne..Nie lubię czegoś takiego, że się narzuca jakiś program i od tego programu zależy czy ktoś będzie umiał dobrze dany język czy też go nie będzie umiał. Trzeba zawsze znać granicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-05-2015, 00:03
Carolajn Carolajn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

najlepiej łączyć różne metody: słuchać, rozmawiać, pisać, czytać, oglądać filmy obcojęzyczne, ale najważniejszą rzeczą jest i tak systematyczna nauka, najgorsze są długie przerwy w nauce języka, bo zawsze pociąga to za sobą odświeżanie materiału i generalnie większą powtórkę, no i jest to w sumie takie trochę stanie w miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.