kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 18-06-2017, 23:44
Daarek Daarek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 4
Domyślnie

Zależy do ilości osób wszystko, ale ja uważam że najlepsze są góralskie knajpy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 12-01-2018, 09:22
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Wesele - małe pytanko

Knajpy knajpami, ale ja mam do Was pytanko tyczące się fotobudki na weselu. To jest coraz popularniejsze rozwiązanie, o którym słyszę od znajomych. Sama bowiem po raz ostatni byłam na weselu prawie trzy lata temu i od tego czasu trendy się troszeczkę pozmieniały. Na tym portalu - http://www.antywirusnet.pl/ wyczytałam, że zdjęcia z fotobudek osiągają aktualnie bardzo wysoką jakość. A jakie jest Wasze zdanie? Będę wdzięczna za komentarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 16-05-2018, 15:07
czajoanna czajoanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 21
Domyślnie

Ja też w tym roku biorę ślub i wesele mam w ZAMKU BISKUPIM w Janowie Podlaskim. Moje spore wymagania tylko tutaj zostały spełnione powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-05-2018, 16:37
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Dzień ślubu jest dla każdego bardzo ważnym momentem w życiu. Warto więc przygotować się do niego w stu procentach, aby nie było po drodze żadnej wpadki. Bardzo ważne jest między innymi błogosławieństwo, dlatego polecam zajrzeć tutaj. To może wyjaśnić wiele istotnych kwestii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 11-07-2018, 09:38
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Ja przed swoim ślubem długo siedziałam na forach i szukałam informacji, które mogłyby mi jakkolwiek pomóc. Większość rzeczy wiedziałam, ale cały czas nie wiedziałam co mam zrobić z pierścionkiem zaręczynowym w trakcie ślubu i już po nim. https://www.karkosik.pl/blog/poradni...i-sie-obraczke tutaj piszą, żeby zmienić rękę albo nosić je obok siebie. Jak myślicie? Ja chyba wolę schować na pamiątkę i nosić tylko obrączkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-07-2018, 14:10
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Tyle tych spraw do załatwienia jest przed ślubem! Dziewczyny, a co z akcesoriami ślubnymi? Polecacie jakieś ciekawe i dobrej jakości? Szukam zaproszeń, winietek, pudełeczek. http://www.i-m.mx/jdstyle/jdstyle/ - korzystałyście? Bardzo mi się podobają ich produkty. Doradźcie proszę.

Ostatnio edytowane przez oliwia : 26-07-2018 o 09:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-07-2018, 13:03
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Najgorzej jest zabukować na odpowiedni termin salę... z tym chyba jest największy problem, moja przyjaciółka najbardziej chciała salę w Hotelu Groman pod Warszawą, co prawda udało się zarezerwować, ale musiała to zrobić dwa lata wcześniej Było warto, bo sam hotel wygląda jak z bajki, na sesję weselną możemy się wybrać do ich pięknego ogrodu, słyszałam,że mnóstwo par tak zrobiło, więc generalnie super bo wszystko na miejscu. Co do sali to nie mam żadnych zastrzeżeń, była klimatyzowana, duża, wszyscy sie pomieścili i każdy był zadowolony z zabawy Jedzenie tez każdemu smakowało, zwłaszcza łosoś w sosie koperkowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 18-07-2018, 14:03
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Dokładnie, z salą jest najwięcej kłopotu, jest niby duży wybór ale każdy ma też inne wymagania i nie wszystkim się to samo podoba, mi się podobało na przykład w Hetmanie, w zajeździe w Łuszczowie, fajna atmosfera i miła obsługa mnie zaskoczyła pozytywnie no i rewelacyjne jedzenie też, rzadko można zjeść tak dobre dania ja te
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-07-2018, 08:00
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Mnostwo rzeczy trzeba przygotowac i zaplanowac przed slubem i weselem. Jaka sale wybieracie? To jedna z rzeczy, ktore musza byc ustalone sporo wczesniej. Wiem, ze np. taka sala http://www.domweselnyastoria.pl/ pod Warszawa jest swietnym miejscem. Tutaj zmiescimy wielu gosci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-07-2018, 18:46
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Pragniemy, aby podczas naszego ślubu na głównym i bocznych ołtarzach naszego kościoła zostały postawione kosze z kwiatami. Nasze mamy polecają nam frezje, które będą kolorystycznie dobrane do mojego bukietu. Czytałam nawet taki artykuł http://amarantkwiaty.pl/bukiet-slubn...-panny-mlodej/ i myślę, że może być to dobry pomysł. Czy ktoś z Was miał te kwiaty na swoim ślubie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.