kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-07-2018, 17:00
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie Jaka sukienka wieczorowa?

Hej
Mam w tym roku kilka imprez rodzinnych (wesela, chrzciny itd.) dlatego szukam nowej sukienki wieczorowej, która będzie się pięknie prezentowała nawet kilkukrotnie (dlatego wolałabym, aby też była dobrze wykonana z porządnego materiału. Czy macie dla mnie jakieś porady czym się kierować podczas jej wyboru oraz do jakich sklepu warto zajrzeć podczas poszukiwań?
Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-07-2018, 08:02
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

W takim razie na pewno odpadają te z sieciówek, ponieważ doskonale wiemy jak słabą jakością się charakteryzują i też ciężko jest trafić model który nadaje się na takie imprezy okolicznościowe. Ja również trochę czasu szukałam tej wyjątkowej i przez koleżankę trafiłam do sklepu https://www.vividstore.pl który również mogę Ci polecić. W ofercie mają wyłącznie stroje, które będą odpowiednio pasowały do takich wydarzeń oraz dostępne są w dość dobrych cenach. Ja kupiłam u Nich suknię tiulową i pomimo, że zakładam ją już kilka razy to świetnie wygląda również po praniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-07-2018, 10:45
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Zgadzam się z poprzedniczką jak już szukasz sukienki do założenia kilka razy to lepiej wydać trochę więcej ale za to będziesz miała pewność, że będzie się pięknie prezentowała pomimo mijającego czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-07-2018, 10:12
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Kupowałam nie tak dawno sukienkę w tym sklepie i jestem zadowolona. Przede wszystkim z kroju oraz ogólnego wykonania (bo pomimo, ze były na niej ozdoby z kryształków to bardzo dobrze się trzymają). Można też liczyć na pomoc obsługi VividStore która potrafi doradzić i też wykonają nieduże poprawki, aby była gotowa na tip-top
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-07-2018, 16:59
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

My z siostrą wybierałyśmy sukienkę dla naszej mamy i tutaj muszę przyznać, że https://www.vividstore.pl/ nas zaskoczył bo mieli najlepiej dopasowaną ofertę dla kobiet starszych i o bardziej kobiecych kształtach. Także oprócz sukienki również dobrałyśmy piękny żakiet i efekt wyszedł genialny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-07-2018, 22:55
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Ja doceniam możliwość przymierzenia i od razu zrobienia poprawek w sukience, bo musi leżeć wręcz idealnie Dlatego jak @OlaK pisze, że można wykonać je również u nich to jestem jak najbardziej za!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-07-2018, 09:05
emelowa emelowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 8
Domyślnie

Nie wiem czemu ale tu zawsze widzę długą czerwoną suknie z czarnymi dodatkami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-09-2018, 11:06
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jaką sukienkę założyłybyście na spotkanie z pracy, są jakieś wytyczne co wypada a co nie? Widziałam nawet ładną sukienkę na www.modbis.pl co sądzicie? Będzie pasować na oficjalne spotkanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-09-2018, 11:53
Betty11 Betty11 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 55
Domyślnie

Ja polecam blog modowy: http://wiosenny-ciuch.pl/swetry-dams...-sezon-zimowy/ zawsze znajdę tam recenzje ciekawych ciuchów, nie tylko swetry damskie ale też sukienki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-09-2018, 06:57
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Sukienka ze zdjęcia w ogóle nie nadaje się jako propozycja wieczorowa. Prędzej na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.