kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-10-2018, 17:04
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Dobrze zwrócić uwagę na portfolio fotografa, doświadczenie, popytać w czym się specjalizuje, to ważne. Jeśli szukacie kogoś to fotografii typowo biznesowej, to w Częstochowie specjalizuje się tym firma Blik, na fotograf Częstochowa jest do niej kontakt - fotografie są w świetnej jakości, widać, że profesjonalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 16-04-2019, 14:30
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Fotograf musi umieć dobrze złapać chwile na zdjęciach, także emocje i mieć pomysł na sesję. Tu https://www.patrykwolanski.pl można zerknąć na portfolio jednego z miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Jak chcemy mieć pamiątkę ze ślubu to na pewno warto wybrać dobrego fotografa.

Ostatnio edytowane przez ada_90 : 16-04-2019 o 17:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-11-2019, 20:09
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Mnie ostatnio zainteresowała fotografia wnętrz - https://goodfoto.pl/fotografia-wnetrz/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z takiej usługi. Niedawno otworzyłam nowe biuro i chciałabym zrobić zdjęcia pomieszczeń na nową stronę internetową. Oferta GoodFoto jest bardzo atrakcyjna cenowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-09-2020, 08:24
Cyriak3774 Mężczyzna Cyriak3774 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Fotografia wnętrz to rzeczywiście całkiem ciekawe zagadnienie. Myślę że dobrze szukać fotografów specjalizujących się właśnie w jednej wąskiej dziedzinie np. tutaj macie przykład fotografa który oferuje sejse ciążową: https://justynakomorowska.pl/sesja-ciazowa/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 05-09-2020, 13:56
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Wiadomo, to bardzo poważna kwestia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zwracali uwagę na to, kogo konkretnie wybieracie. Na przykładzie chociażby tego, jak wygląda dzisiaj fotografia biznesowa kraków świetnie widać, że jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z poprawą wizerunku Waszego biznesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 07-10-2020, 16:07
Mirdalf Mirdalf is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 20
Domyślnie

Bardzo mi się podobają sesje rodzinne, to cudowna pamiątka na 'stare' lata dlatego przy okazji ważnych wydarzeń decydujemy się na profesjonalistę. Niedawno miałam okazję współpracować z panią Mirą https://www.facebook.com/Foto-Mira-467829080679897/ i efekt był super. Ma niesamowite podejście do dzieciaków, które ciężko jest utrzymać w miejscu, żeby im zrobić dobre zdjęcie, a tu siedziały wpatrzone w obiektyw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-10-2020, 16:53
felix.ward's Avatar
felix.ward felix.ward is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Sama już nie wiem na jakiego fotografa zdecydować się jeśli chodzi o ślub.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-10-2020, 17:51
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

No właśnie wydaje mi się, że też mam z tym problem, ale jak na razie, to tutaj Fotograf Marcin Orzołek dobrze się prezentuje. Spojrzałam na jego portfolio i wydaje mi się, że będzie dla mnie idealnym wyborem. Te zdjęcia są unikatowe, ale też takie wspaniałe, wolne po prostu. Na pewno spróbuję kontaktu z nim, może nie mieć już terminów.

Ostatnio edytowane przez radosna : 05-04-2022 o 17:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-10-2020, 08:56
Ivan1820 Mężczyzna Ivan1820 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

Właśnie również nie wiem, który fotograf wykona dla mnie sesje ślubną. Na stronie https://grzesiekkogut.pl/fotograf-slubny-czestochowa znajduje się fotograf, który robi takie sesje i ma piękne portfolio. Niestety nie znalazłem o nim opinii, więc nie wiem czy skorzystać z jego oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-10-2020, 13:08
camron03's Avatar
camron03 camron03 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Fotografa mam już wybranego, całe szczęście bo to zajęło mi najwięcej czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.