kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-05-2017, 18:20
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie Sucha skóra twarzy

Jak radzicie sobie z suchą skóra na twarzy? Nie mam problemu ze skórą ciała, wystarczy, że kilka razy w tygodniu zastosuję balsam. Ale twarz to inna bajka i ciągle szukam jakiegoś nowego rozwiązania w postaci dobrego kremu. Znacie coś godnego polecenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-05-2017, 13:25
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja stosuję preparaty z emolientami. Tutaj masz o nich wszystkie informacje http://www.eloderm.pl/artykul/22,emo...doroslych.html Emolienty to ogólna nazwa preparatów, do których produkcji użyto specjalnych substancji mających działanie natłuszczające, co znacznie ułatwia pielęgnację skóry. Są podstawą pielęgnacji w przypadku skóry atopowej ale również skóra zdrowa skorzysta na ich użyciu, gdyż poprawią jej ogólną kondycję. Emolienty są preparatami dostępnymi w aptece bez recepty. Nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów, są łatwe i przyjemne w użytkowaniu. Już po pierwszym użyciu preparatu z emolientami stan skóry wyraźnie się poprawia, jest ona gładsza, nawilżona i natłuszczona. Emolienty wykazują dużą skuteczność pielęgnacyjną, przy wysokim bezpieczeństwie stosowania. Są łatwe i komfortowe w użytkowaniu, a także przynoszą szybką ulgę skórze, która jest przesuszona, podrażniona i swędząca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-05-2017, 12:13
0pos 0pos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 5
Domyślnie

Myslę, że wystarczy jakiś dobry tłusty krem do twarzy. Najlepiej na bazie olejków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-05-2017, 16:04
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Maseczki są dobrym rozwiązaniem. Sucha skóra twarzy wymaga dużego nawilżenia. Mi dopiero to uświadomił wpis http://www.vichy.pl/blog/maseczki-do...vmag60724.aspx bo tak to nie przykładałam uwagi do mojej cery. Dziś wiem, że to był spory błąd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-05-2017, 18:50
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Ja mam taką skórę suchą, wrażliwą i używam do pielęgnacji jej kosmetyków naturalnych z linii Eldan Cosmetics. Lubię maski http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/maski.html , Skin Purifying a Mask , gdzie skład się z dwutlenek tytanu, ekstrakt z szałwii, wyciąg z rozmarynu, mentol, olejek lawendowy, olejek cytrynowy. i działa bardzo dobrze na skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-06-2017, 17:24
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja od jakiegoś czasu używam żelu do twarzy, o którym czytałam na stronie https://www.iwostin.pl/zel-do-mycia-twarzy . Z tego co czytałam to można znaleźć informacje na temat problemów skórnych różnego rodzaju, oraz kosmyków, które są odpowiednio dopasowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-06-2017, 12:44
millena_ millena_ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 11
Domyślnie

Spróbuj może stosować taką maskę kolagenową w płacie Pilaten https://www.jpcosmetics.pl/produkt/p...zajaca-placie/ . Oprócz kolagenu jest też w składzie oczar wirginijski, który działa antyoksydacyjnie, a więc opóźnia starzenie się skóry. Taką maskę najlepiej stosować kilka razy w tygodniu, wtedy efekt będzie najlepszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-06-2017, 15:21
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Brzmi świetnie! Też będę musiała o niej pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-06-2017, 14:36
nikola1 nikola1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 15
Domyślnie

Podobno emolium świetnie działa na suchą skórę, tylko z tego co wiem to lepiej zamawiać prze internet, np. w aptece melissa bo stacjonarnie można dużo przepłacić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-06-2017, 16:25
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Skoro chcesz już coś kupić dla mamy to kosmetyki azjatyckie będą dobrym pomysłem. Stały się ostatnio bardzo popularne. Po za tym każda kobieta ucieszy się z takiego prezentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.