kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 21-09-2020, 08:14
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domy¶lnie catering Kraków

Potrzebna mi przynosz±ca efekty dieta pude³kowa Kraków. Wypróbowa³am ju¿ kilka ró¿nych firm, ale póki co w ¿adnej nie by³o ani smacznie, ani za bardzo dietetycznie. Polecicie co¶?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-09-2020, 19:45
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domy¶lnie

Niestety z Krakowa nie znam Za to polecê Catering Margaret z Wroc³awia, je¶li kto¶ jest z tych okolic
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2020, 10:36
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domy¶lnie

Mysle, ¿e przy pomocy dobrej firmy cateringowej i znalezieniu fajnego miejsca ka¿da dieta bedzie na pewno udana. Co do miejsca - ka¿dy ma w³asne upodobania, ale jedzenie mozna zamawiaæ chocby z https://foodiediet.pl/ dla ka¿dego menu idealne
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-10-2020, 11:48
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 214
Domy¶lnie

Najlepszy catering dietetyczny na terenie Krakowa i generalnie ma³opolski dostarcza firma Fitomania - http://fitomania.com.pl/ . Zamawiam u nich posi³ki ju¿ parê miesiêcy i nie zamierzam rezygnowaæ S± one faktycznie dopasowane do moich potrzeb, nawet pod wzglêdem sk³adników, które lubi± (to dziêki rozmowie z dietetykiem, któr± przeprowadzi³ ze mn± przed z³o¿eniem zamówienia). Posi³ki s± smaczne, urozmaicone, elegancko zapakowane. Podoba mi sie ich indywidualne podej¶cie do ka¿dego klienta.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-10-2020, 18:58
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domy¶lnie

sprawd¼ sobie Wygodn±dietê. Ja zamawiam od nich ju¿ kilka miesiêcy i jestem zadowolona! Posi³ki s± smaczne, ¶wie¿e i ró¿norodne wiêc dieta siê nie nudzi. Wszystko zawsze apetycznie i szczelnie zapakowane i dostarczone na czas.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-10-2020, 19:28
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domy¶lnie

wygodnadieta! polecam bo sama z nimi schud³am ju¿ 7 kg i to nie koniec! maj± ró¿ne diety i ró¿n± kaloryczno¶æ. ja jestem na niskokalorycznej i dania s± smacznê, pozna³am dziêki nim du¿o nowych smaków.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.