kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-06-2021, 10:44
Aga1234 Aga1234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 131
Domyślnie Adwokat

Witam, potrzebuję pilnie specjalisty od prawa rodzinnego. Czy ktoś może słyszał o prawo rodzinne gorzów wielkopolski i chciałby się wypowiedzieć na ich temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-06-2021, 15:07
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Teraz znalezienie dobrego adwokata to nie jest łatwa kwestia.. zawsze warto sprawdzać opinie innych dostępne online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-06-2021, 18:27
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

Gdyby chodzilo o pomorze to smialo polecalabym kancelarie Lukasza Weglowskiego - lukasz@weglowski.com.pl zostawie maila gdyby ktos jednak szukal w tych okolicach, bo naprawde super rzetelne podejscie do kazdego klienta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-06-2021, 09:47
koj koj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 47
Domyślnie

Jeżeli chodzi o sprawy rodzinne to nie znam lepszego specjalisty, niż adwokat Anna Jurkowska-Czternastek https://www.kancelaria-trzebnica.pl/...prawy-rodzinne z kancelarii adwokackiej w Trzebnicy. Naprawdę ją polecam, mnie reprezentowała podczas rozwodu i walki o dzieci. Jest rzetelna, ma korzystne ceny, no i niesamowicie mi pomogła. Zdecydowanie warto skorzystać z jej usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-06-2021, 21:27
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Wiecie co to jest klauzula salwatoryjna? Ja dzisiaj trafiłam na bardzo dobry artykuł na ten temat. Warto się z nim zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-06-2021, 13:51
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Jeśli chodzi o prawo rodzinne to mogę tutaj polecić Pana Tomasza z Kancelarii JST. Ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę co przekłada się na jego skuteczność. Każdego klienta traktuje poważnie i podchodzi do sprawy z zaangażowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-07-2021, 15:32
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Jeżeli chodzi o wybór doświadczonego adwokata o dużym doświadczeniu i specjalizacji to jak najbardziej mogę tutaj wspomnieć o adwokacie Barbarze Laskowskiej https://www.adwokat-laskowska.pl/kan...dyty-frankowe/ z którą naprawdę świetnie nam się współpracowało w naszej sprawnie frankowej. Świetne podejście, miła atmosfera i jednocześnie sprawa którą ostatecznie udało się wygrać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-07-2021, 19:07
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Adwokat w miejscowości, którą wymieniłeś nie jest przeze mnie w żaden sposób znany. Lecz znajoma korzystała w związku z rozwodem z adwokata ze Szczecina. Była bardzo zadowolona, ponieważ bardzo jej pomógł w trudnych dla niech chwilach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-07-2021, 10:02
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Adwokatów to w Polsce zdecydowanie nie brakuje. Wystarczy trochę poszukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-07-2021, 11:34
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Jeśli chodzi o sprawy rodzinne to mnie bardzo pomógł adwokat Konrad Serafiński w Krakowie, z kancelarii https://serafinski-adwokat.pl/ . Namiar otrzymałam z polecenia od znajomej, ona wcześniej współpracowała z tą kancelarią z tymże sprawa karna. Ale pan Konrad specjalizuje się w prawie rodzinnym i karnym właśnie. Widać od pierwszego spotkania doświadczenie w pracy, dużą wiedzę, naprawdę polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.