kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-07-2021, 07:17
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Cytat:
Napisał zelma
@Sara898 ja to szukałam bardziej dla swojego syna kursów powtórkowych do matury. Wiadomo - to nauczanie online nie było tak efektywne więc trzeba na szybko powtórzyć materiał. Korzystamy z oferty https://idea-kursy.edu.pl/ i tu widziałam, że znajdziesz też wszelkiego rodzaju korepetycje, o które pytasz - chemia, fizyka, matematyka albo język polski. Weź sobie zerknij.

Zelma, my też korzystaliśmy z oferty https://idea-kursy.edu.pl/ i może my przyłączyć się do pozytywnej oceny. Jeśli chodzi o kwestię powtórki do matury czy np. egzaminu ósmoklasisty, to świetnie podchodzą do tematu. Wiedza jest podawana w pigułce, w sposób jasny i klarowny. Moja córka korzystała, zdecydowanie jej to pomogło nadrobić braki materiałowe. Także też polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-07-2021, 11:36
Eryk743466 Mężczyzna Eryk743466 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli chodzi o dzieci to warto wysłać ich na korepetycje. Oczywiście należy zrobić to z głową.
___
Firma, która cieszy się uznaniem klientów: efka-bielsko.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-07-2021, 12:05
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Na grupach an fb ogłaszają się tez korepetytorzy, fajnie, że teraz jest zdalnie i można korzystać z ofert z całego kraju, ale i też z zagranicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-07-2021, 06:21
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Jak zalezy wam na jakimś przedmiocie bardziej, albo i dziecko ma problemy z nauką to koniecznie trzeba się tym zainteresować. Przyznam, że też sporo od waszej szkoły zalezy. Ja wybrałam prywatną (Te Vizja Okopowa) i dzieci nie mają żadnych problemów. Szkoła świetnie realizuje program nauczania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-07-2021, 11:15
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Korepetycje nie zawsze są koniecznością, ale uważam, że naprawdę świetnie że dzielicie się takimi informacjami tutaj na forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-07-2021, 14:18
mizo mizo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał sara898
Pilnie potrzebuję korepetycji dla dwójki moich dzieciaków i tak naprawdę nie wiem gdzie szukać, ponieważ jedyną opcją są korepetycje online. Niestety nie każdy takie oferuje, a jeśli już oferta jest, to brak miejsc. Pomóżcie!


może spróbuj stacjonarnie? napewno lepiej.
_______________
mizoprostol
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 22-07-2021, 19:26
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Jak trzeba to nic tylko znaleźć dobrego korepetytora. Jednak według mnie jak dziecko chodzi do dobrej szkoły to korepetycje nie są wcale konieczne U mnie nie ma takiej potrzeby, w szkole jest dobry poziom, widzę spore postępy u syna. Wybrałam podstawówkę Te Vizja na Ochocie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-08-2021, 14:39
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

O edukacje dziecka trzeba dbać, tak by nie miało problemów później w szkole z niskimi ocenami. Moje akurat nigdy korepetycji nie potrzebowało na szczęście Lubi się uczyć, tym chętniej odwiedzam księgarnie z podręcznikami i materialami edukacyjnymi https://www.taniaksiazka.pl/seria/jezus-jest-z-nami , gdzie mogę zrobić zakupy dla mojego dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-10-2021, 08:19
Agi24 Agi24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 3
Domyślnie

Poszukujesz profesjonalnego kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasity? Sprawdź ofertę: https://www.pitagoras.edu.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-03-2022, 21:06
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://kidos.pl/blog/matematyka-co-...o-ja-polubilo/ i poczytać. Macie tam bowiem naprawdę sporo ciekawych i praktycznych informacji oraz porad i wskazówek, które mogą się przydać. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Dowiecie się co zrobić, aby dziecko polubiło matematykę. Poczytajcie sobie na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.