kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #571  
Stary 07-12-2021, 19:59
Heberutas46 Heberutas46 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja myślę że to jest na prawdę świetny temat do konwersacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #572  
Stary 08-12-2021, 07:51
Nick Razdwatrzy Nick Razdwatrzy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 5
Domyślnie Strony www Lublin

Najlepszym prezentem będzie prężnie rozwijająca się firma! Skorzystaj z pomocy zespołu profesjonalistów, którzy wykonują strony www Lublin. Satysfakcja gwarantowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #573  
Stary 08-12-2021, 09:24
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Myślę, że książka będzie trafionym prezentem. Ostatnio sam dla siebie kupiłem kryminał "Metropolia" Jarosiewicza Piotra i powiem wam, że mega mi on się spodobał. Sam opis https://wydawnictwopoligraf.pl/1630/...etropolia.html już zachwyca, a co dopiero cała książka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #574  
Stary 08-12-2021, 13:56
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Osobom które dbają o linię i chcą być w formie można podarować jako prezent stepper z oferty tego sklepu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Spr...pery-1028.html Nie tylko pozwoli to utrzymać się w formie ale także pożytecznie spędzić czas wolny. Ponadto jak dodatkowo włączy się jeszcze w to dietę to efekt końcowy będzie porażający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #575  
Stary 09-12-2021, 12:09
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Jak dla mnie to telefon w wielu przypadkach, na różne okazje będzie super pomysłem prezentowym. Polecam poszukać dobrego smartfona jak szukacie pomysłu na prezent. No a tu można przebierać w ofertach. Ja przekonałam się do oneplus więc jak coś to mogłabym właśnie tą firmę wam polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #576  
Stary 09-12-2021, 14:09
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Super prezentem jest irobot roomba combo, z nim sprzątać na pewno będzie znacznie lepiej, skutecznie usuwa kurz oraz sierść od zwierząt domowych w pomieszczeniu. Polecam wam serdecznie, dla mnie to jest najlepsza inwestycja, a w prezencie na pewno każdemu będzie bardzo przyjemnie go otrzymać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #577  
Stary 09-12-2021, 14:38
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A robiliście już zakupy w sklepie camoshop.pl ? Pytam, bo jak lubicie się wyróżniać na tle innych, jak poszukujecie oryginalne wojskowe ubrania to możecie tam zerknąć. U nich znajdziecie ciuchy nietypowe i wykonane też z wysokiej jakości materiałów. Także warto przyjrzeć się ich ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #578  
Stary 09-12-2021, 18:31
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jeżeli chodzi o pomysły na prezent to ja polecam sprawdzone rozwiązanie czyli dobrą książkę. Mojej mamie zamówiłam taką pozycję w mojej sprawdzonej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/ostatnia...p-1585189.html Dzięki ich ofercie znajdziesz coś dla każdego członka rodziny i zachęcam do czytania bo to świetna rozrywka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #579  
Stary 10-12-2021, 09:30
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 255
Domyślnie

W tym roku z braku czasu robię zakupy online. Dla mojej mamy zamówiłam piękną bransoletkę od https://dittazimmermann.com/kategoria/bransoletki/. Uważam, że to bardzo klasyczny i elegancki prezent dla kobiety w każdym wieku. Ponad to biżuteria zawsze sprawia radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #580  
Stary 20-12-2021, 12:42
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Ja osobiście sprawiłam sobie body koronkowe w sklepie Valetta i jestem zdecydowanie zadowolona zarówno ze względu na różne dostępne kolory, wzory i pełne wsparcie ze strony obsługi klienta oraz rozsądnego zakresu cen (jednocześnie łapiąc całkiem niezłe promocje i rabaty).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.