kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-05-2021, 18:22
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie bemowo ginekolog

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-05-2021, 19:28
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Do ginekologa to ja już od lat chodzę regularnie. Prawie 3 lata stosuję belarę więc stosuję się do zaleceń mojego lekarza i na wizyty chodzę co 6 miesięcy. Z resztą nawet jak się nie stosuje antykoncepcji to też trzeba się badać, raz w roku jeśli nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Profilaktyka to podstawa, pamiętajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-06-2021, 09:46
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Mam swoją sprawdzoną klinikę - https://przychodnie-rsc.pl/ na Ursynowie. Polecam zwłaszcza dr Marcina Wieczorka. Jest doskonałym ginekologiem - położnikiem i prowadził moje dwie ciąże. Zapisz się koniecznie. Jest bardzo delikatny, a zarazem przesympatyczny. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-08-2021, 10:03
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Ja też! I dodam tylko że profilaktyka i i badania są ważne i trzeba je robić na czas. Ja się zaniedbałam i jak teraz zrobiłam cytologię nie była ona najlepsza, dlatego ginekolog zalecił mi stosowanie papilocare, jeśli to wina hpv to po kuracji wynik powinien się poprawić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-08-2021, 10:14
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Ja miałam okropne bóle miesiączkowe. Dowiedziałam się od ginekologa że mogą być też objawem endometriozy a wtedy trzeba szukać pomocy specjalistów. Ja miałam nawet zabieg usuwania endometriozy w szpitalu Medicover niedawno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-10-2021, 15:57
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

@Enigma, masz 100% racji, bo badania cytologiczne trzeba by wykonywać przynajmniej raz do roku. I powiem Ci, że ja w Warszawie na takie usg chodzę tylko do kliniki MULTIMED. Generalne, w wielu przypadkach usg ginekologiczne pozwala na szybkie wykrycie chorób układu płciowego, w tym zmian o charakterze nowotworowym. To podstawa diagnostyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-12-2021, 13:10
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

W sumie ja też na swoją dr nie narzekam, bo mam od niej bardzo trafioną dla mnie antykoncepcję bo tabletki vines od dawna biorę i mogę je tylko chwalić. Poza tym wszelkie badania zawsze mi zleca na czas i wiem że w razie problemów zawsze mogę się do tego lekarza zwrócić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-01-2022, 20:53
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Moja ginekolog na silne bóle miesiączkowe przepisała mi tabletki antykoncepcyjne drovelis. Różnica ogromna, wreszcie nie biorę podczas miesiączki silnych środków przeciwbólowych. I nie obawiam się też ciąży, dużo swobodniej dzięki temu podchodzę do spraw seksu, to już teraz sama przyjemność dla mnie, zero stresu i przeżywania co miesiąc czy dostanę @.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-02-2022, 14:22
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Ja chodzę do ginekologa do Babka Medica na Słomińskiego - https://babkamedica.pl . Moim ginekologiem jest tam pani doktor Posiewka Anna, którą serdecznie polecam To miła kobieta, delikatna podczas badań ale też konkretne i dokładna. Wizyty u niej mnie nie stresują, czuję się dobrze, a to uważam za bardzo ważne podczas prowadzenia ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-02-2022, 14:41
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 164
Domyślnie

Ja polecam centrum Gabinety Łucka, mają tam wielu ginekologów. Ja chodzę u nich do pani Agnieszki Dobrowolskiej-Redo. Uważam, że jest świetnym lekarzem, bardzo zainteresowanym pacjentkom. Badania zawsze są dokładne, długie, wszystko tłumaczy. To dla mnie ważne. Czuję się u niej dobrze zaopiekowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.