kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-03-2022, 11:02
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Dobry wózek dla dziecka zawsze się przyda. Tak ja to widzę!!! To jest wspaniała sprawa w moim przekonaniu. Takie rzeczy uwielbiam!!!
_________________________________
zielonatablica.pl/pisanie-prac/referaty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-03-2022, 23:38
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Zakup wózka dla przyszłych mam to zawsze duży dylemat, też to przechodziłam Ja mam wózek marki Muuvo (to polski producent) i służy mi już przy drugim dziecku. Sprzęt pierwsza klasa, niezniszczalny, bardzo stabilny i skrętny. Dla starszego syna kupiłam też spacerówkę tej samej marki i również polecam. Może i nie są jakieś mega tanie, ale warto. A jak coś to przecież i za używanym można się rozejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-03-2022, 13:22
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Dobry wózek dziecięcy na pewno się przyda. To jest doskonała sprawa w moim przekonaniu. Takie opcje uwielbiam!!!
____________________________________________
http://pisaniepracmagisterskichlodz.pl/prace-dyplomowe-lodz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-03-2022, 21:41
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam, niedługo rodzę. Cała wyprawka dla dziecka kupiona, jednak nie mamy najważniejszego - wózka. Zalezy mi na zakupie wózka podwójnego,ponieważ spodziewamy się bliźniaków. Czekamy na nich z niecierpliwością. https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/w...lizniacze.html Co sadzicie o tych wózkach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 01-04-2022, 20:30
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

My jeździmy anexem m/type i jestem z niego mega zadowolona. Wózek jest poręczny i wygodny, łatwy w użyciu. Lekko sie prowadzi, gondola jest odpinana jedną ręką co znacznie ułatwia jej przenoszenie. No i wózek po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 04-04-2022, 09:58
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja kupiłam przez internet , zdecydowałam się na model e/type od anexa i jestem z niego zadowolona. Jest zgrabny, zwinny i poręczny. Prezentuje sie też zjawiskowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 06-04-2022, 07:51
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości, skuteczności oraz trwałości w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań oraz nosidełek w zakresie wyprawki dla swoich maluchów to tutaj zdecydowanie polecam sprawdzić https://www.recaro-kids.pl/ gdzie znajdziecie wysokiej jakości wersje z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Tym bardziej, że w Recaro Kids także znajdziecie wózki spacerowe, czy również foteliki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 10-05-2022, 10:19
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na anex m/type i bardzo wygodnie mi się jeździ tym wózkiem. Ma świetną amortyzację więc radzi sobie na każdym terenie. Do tego jest zwinny i kompaktowy a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 17-05-2022, 21:14
bomb42 bomb42 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 59
Domyślnie

Wózkiem godnym uwagi zdecydowanie jest Euro-Cart Volt Pro. Mimo niskiej wagi, jest też wytrzymały i bezpieczny. U mnie naprawdę fajnie się sprawdza!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 01-06-2022, 11:42
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Ja zdecydowałam się na anex m/type i bardzo wygodnie mi się jeździ tym wózkiem. Ma świetną amortyzację więc radzi sobie na każdym terenie. Do tego jest zwinny i kompaktowy a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

U nas tez anex ale l/type W tym modelu ogromnym plusem jest na pewno składana gondola dzięki czemu wózek jest łatwy w transporcie i nie zajmuje dużo miejsca. Do tego solidnie i starannie wykonany, stelaż stabilny a spacerówka składa się razem ze staleażem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.