kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 23-05-2022, 16:31
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Ja zamawiam sobie pudełka z Wygodnejdiety już od dłuższego czasu i ich jedzonko mi bardzo smakuje. Posiłki są świeże, kolorowe, syte. A ja nie musze martwić się zakupami i gotowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 24-05-2022, 16:14
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Planuje udać się do dietetyka w Jeleniej Górze. Na co powinnam zwrócić uwagę podczas wizyty? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie to proszę o poradę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 07-06-2022, 12:37
Marycat Marycat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 10
Domyślnie

Jak dieta to najlepiej z dowozem. Próbowałam już różnych rzeczy i dieta pudełkowa jest najlepszym rozwiązaniem. Próbowaliście? Warto sobie sprawdzić catering dietetyczny od https://powermeal.pl/ Będziecie zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 23-07-2022, 19:21
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Cześć. Jeżeli bylibyście zainteresowani dobrym catering dietetyczny, to myślę że warto również zainteresować ją propozycjami na stronie tej firmy https://www.uhrabiego.pl/ Z tego co wiem, to mają kilka opcji do wyboru Przestań więc myślę że każdy bez problemu dopasuję coś do swoich preferencji żywieniowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 29-07-2022, 21:18
Adam90141 Mężczyzna Adam90141 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 1
Domyślnie

Tak jak piszecie, różnych diet jest wiele. Dla każdego zdrowa żywność może oznaczać coś innego. Moim zdaniem podstawą jest kupowanie produktów, które nie mają zbyt wiele sztucznych dodatków. Prosty naturalny skład, warzywa z bio upraw i unikanie konserwantów to podstawa do tego by wprowadzić trochę zdrowia do diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 06-08-2022, 13:16
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Dieta pudełkowa jest ostatnio popularną opcją. Sama zdecydowałam sie zamawiać jedzonko z Wygodnejdiety i jestem z nich zadowolona. W końcu jem zdrowo, smacznie i regularnie a przy tym nie msuzę martwić się gotowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 08-08-2022, 07:34
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Od siebie mogę polecić programy dla dietetyków. Dzięki nim można szybko i łatwo skomponować jadłospis. Sama o tym myślę. Już od jakiegoś czasu zabieram się za redukcje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 08-08-2022, 15:26
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

Od długiego czasu mówi się o dietach, a mam wrażenie że nadal niewiele osób wie po co one w ogóle są. Nie chodzi tutaj tylko o zrzucenie zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim o nasze zdrowie. Ze strony https://jaw.pl/2019/07/dlaczego-zdro...st-taka-wazna/ dowiecie się, dlaczego dieta jest tak ważna w zyciu każdego z nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 26-08-2022, 22:54
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Zdecydowałam się na dietę pudełkową z Wygodnejdiety i jestem z tego rozwiązania mega zadowolona. Karmią na prawdę dobrze, jedzonko jest dobrze doprawione i różnorodne, kolorowe i świeże. Wszystko bardzo starannie przygotowane- aż chce się jeść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 27-08-2022, 20:47
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Jeżeli poważnie podchodzicie od temu odchudzania, to moim zdaniem, najlepiej będzie jak skorzystacie z firmy https://fitkalorie.pl/cennik/ i ich pudełek dietetycznych. Dzięki nim na pewno uda wam się zrzucić zbędne kilogramy, a także utrzymać swoją wymarzoną sylwetkę. Zajrzyjcie sobie na ich stronę i sprawdźcie co moga wam zaproponować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.