kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 01-03-2022, 21:47
Pogba Pogba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki za informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 13-03-2022, 11:03
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Najlepsze osuszanie piwnic po zalaniu – zaufałam tej firmie i nigdy tego nie żałowałam. Po zalaniu piwnicy byłam pewna, że nic się z niej nie uratuje. Na szczęście tej firmie udało się szybko zadziałać i nim się obejrzałam, piwnica była osuszona, a niektóre rzeczy udało się odratować. Widać, że działają tam specjaliści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-04-2022, 10:25
hurtowniab2b hurtowniab2b is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 15
Domyślnie

Tu już trzeba zadbać*o odpowiednią wentyalcje. To jest podstawową rzeczą. Będziecie szukać artykułów wentylacyjnych? Tu hurtownia b2b na pewno pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 08-08-2022, 16:48
hugh.lindgren's Avatar
hugh.lindgren hugh.lindgren is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 2
Domyślnie

Istnieje wiele powodów, dla których w ogóle się pojawia. Do najczęstszych należy zbyt wysoka wilgoć oraz brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu – z tego też powodu tak bardzo istotne jest regularne wietrzenie takich miejsc.


_____________________________
grzyb w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-08-2022, 17:04
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Nie ma nic gorszego jak wilgoć w domu, bo ona potrafi narobić wiele szkód. Dlatego przede wszystkim istotna jest odpowiednia izolacja, które będzie chronić powierzchnie skutecznie przed wodą. Z tego co mi wiadomo, to materiały hydroizolacyjne https://waterblock.eu/ są bardzo polecane - możecie im się przyjrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-08-2022, 22:09
Karol83 Mężczyzna Karol83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 279
Domyślnie

Jak sobie radzicie z Wilgocią w domu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 03-11-2022, 10:31
motyleczek motyleczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 100
Domyślnie

Rewelacyjnie z niechcianą wilgocią radzi sobie takie innowacyjne urządzenie, jakim jest rekuperator. Dzięki niemu nie tylko pozbędziemy się niechcianej wilgoci, ale także pleśni i innych niechcianych pyłków: https://rekuperatory-ask.pl/rekuperacja-lezajsk/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-01-2023, 20:56
mariolakk1 mariolakk1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 11
Domyślnie

U mnie w domu nadmierna wilgoć doprowadziła do pleśnienia roślin i pojawił się biały nalot na ziemi w doniczkach, to była pleśń. Okazało się, że za mocno podlewam rośliny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 13-03-2023, 14:17
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

No niestety może się ten problem pojawiać, dlatego jeżeli szukacie skutecznego sposobu na pozbycie się pleśni w domu to na pewno warto, abyście również sprawdzili artykuł - https://sobir.pl/plesn-jak-pozbyc-sie-jej-z-domu/ w którym znajdziecie sporo wskazówek, aby pozbyć się tego problemu raz na zawsze. Pozdrawiam i dajcie znać jak to poszło!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 03-04-2023, 17:51
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Zastanawiasz się, co zrobić, gdy twoje okna zaparują i szukasz na to sposoby to koniecznie sprawdź artykuł https://remont.biz.pl/okna/parowanie...i-zaparowania/ o parowaniu szyb w domu, w którym znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące zapobiegania zaparowaniu okien oraz sposobów na usunięcie już istniejącego problemu. Dowiesz się, co powoduje zaparowanie szyb, jakie są najczęstsze przyczyny oraz jakie środki zaradcze pomogą ci zniwelować ten problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.