kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-11-2015, 11:22
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Jak dbać o swój wizerunek w pracy?

Jak dbać o swój wizerunek w pracy?
Jeśli się awansowało...? co zmienić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-11-2015, 07:49
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

Moim zdaniem nie należy się wizualnie za bardo zmieniać,
a w każdym razie nie radykalnie z dnia na dzień, bo wtedy może to być źle odebrane przez pracowników i szefów też.
Co do makijażu - stonowany, z matowymi cieniami i bronzerami jak np z the Balm: http://puderek.com.pl/cienie-do-powi...-12-cieni.html, bo tu ważniejsza będzie jakość takiego makijażu i wygląd, niż przekombinowanie...
No ale to moja opinia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-11-2015, 21:09
hermionag hermionag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wiesz co to bardzo ciekawy temat. Myślę, że sporo zależy od tego z jakiego stanowiska na jakie awansowałaś. To brzmi troszkę tak, jakbyś teraz zajmowała jakieś stanowisko na wysokim szczeblu . Jeśli chodzi o makijaż to moim zdaniem do pracy najlepiej nadaje się jednak makijaż nude, ewentualnie połączony z jakimiś elementami. Co do ubioru to dużo zależy od tego jaki jest styl ubierania w Twojej firmie. Spraw sobie kilka marynarek, nie muszą być typowo eleganckie, mogą być również takie mniej formalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-02-2016, 12:23
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja awansowałam na stanowisku, w którym będe zajmowała się kluczowymi klientami i będę miała z nimi bezpośredni kontakt. Z tego względu muszę odpowiednio wyglądać, ale szczerze mówiąc nie bardzo wiem jak, bo poprzednim pracownikiem, który obejmował to stanowisko był mężczyzna i 90% pracowników firmy, w której pracuje to mężczyźni i nie mogę podpatrzeć koleżanek z pracy Na co dzień nosiłam jeansy i koszule, ale zdaje sobię sprawę z tego, że nie jest to odpowiedni strój. Planuje kupić sobie kilka garsonek i sukienek, kilka par szpilek. Nie wiem jaki makijaż powinnam mieć w pracy. Na co dzień mam bardzo delikatny i w zasadzie prawie w ogóle go nie widać. Zastanawiam się nad pozostaniem przy swoim podkładzie i pudrze i dodaniu np. takiego bronzera http://www.lirene.pl/kosmetyki/fluid...cy-owal-twarzy . Co o tym sadzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-03-2022, 10:08
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

W pracy wyglądać schludnie i czysto... to podstawa!
Jeżeli awansowałaś czyli było wszystko do tej pory dobrze - czy trzeba coś zmieniać na siłę??

_________________
polecam artykuł
https://www.enklawa-natury.pl/kilka-...-internetowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-06-2022, 11:45
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Witajcie. Jeśli mówicie o ubraniach, to zależy jaki jest dresscode w pracy. U mnie szczególnie trzeba dbać o wizerunek, bo mam stały kontakt z wysoko postawionymi klientami. Mąż niedawno zmienił pracę i w obecnej ma podobne wymagania. Także musiał się w końcu nauczyć jak prasować koszule https://eseller.pl/dowiedz-sie-jak-p...niejsze-zasady. Ubrania szykujemy sobie na cały tydzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-08-2022, 15:52
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Świetnie, że wymieniacie się tego typu spostrzeżeniami!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-08-2022, 20:58
Karol83 Mężczyzna Karol83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 279
Domyślnie

Przede wszystkim to zależy od tego czy się przykładamy do swojej pracy czy nie oraz naszego charakteru.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.