kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 14-07-2022, 08:34
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 213
Domyślnie

Pytanie dość ogólne zależy co masz na myśli, badania, suplementacje? Ty albo Twoja żona zmagacie się z jakąś chorobą? Leczycie niepłodność? Wszystko zależy od Waszej sytuacji A jak ktoś ogólnie chce się dowiedzieć więcej na ten temat to odsyłam na stronę mojej kliniki w której ja osobiście leczyłam niepłodność, tam mają dużo ciekawych artykułów zostawiam link do parens https://bit.ly/klinika_parens
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 18-07-2022, 05:26
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Też marzyliśmy o dziecku, jednak nie mogłam zajść w ciążę - mąż od samego początku mówił, że ze mną jest coś nie tak, a po wykonaniu badań wyszło, że ma bardzo małą ilość plemników w nasieniu. Szukając odpowiedniej kliniki trafiliśmy na stronę https://klinika-artemida.pl/ i umówiliśmy się na wizytę. Lekarz wyjaśnił mężowi, że powodem zaniku plemników jest praca w temperaturze ponad 30 stopni i by leczenie przyniosło pozytywne skutki musi zmienić pracę. Po zmianie pracy mąż od razu rozpoczął leczenie i po trzech miesiącach udało się zajść w ciążę dzięki metodzie in vitro. W tym momencie jestem w 33 tygodniu ciąży, po badaniach prenatalnym wiemy, że dziecko jest zdrowe i oczekujemy na poród. Jak macie podobny problem, to w Klinice Artemida znajdziecie odpowiednią pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 20-07-2022, 14:50
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ze swojej strony mam pytania o badania genetyczne Wrocław. Czy możecie polecić odpowiednie, rzetelne labolatorium w województwie dolnośląskim? Będę bardzo wdzięczna za informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 04-08-2022, 10:42
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Zawsze marzyłam aby mieć wiele dzieci. Niestety pensje w Polsce są jakie są. To jest smutna sprawa.
____________________________
Pomoc w pisaniu prac inżynierskich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 18-08-2022, 16:00
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Ok, ale myślę że powinnaś zacząć od znalezienia przyczyny problemów z zajściem w ciążę bo jeśli to endometrioza to trzeba szybko działać, najlepiej jak zwrócisz się do specjalistów od tej choroby w szpitalu medicover, będą wiedzieli jak sobie z tym poradzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 10-09-2022, 15:26
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

jeżeli będziesz w ciąży, to jedno z takich priorytetowych badań to na pewno badanie prenatalne, które warto wykonać u kogoś sprawdzonego jak np dr Wioletta Rozmus-Warcholińska. CO prawda nie łatwo się do niej dostać, ale jest najlepsza w tej branży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 28-02-2023, 07:11
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

suplementacja też jest ważna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 28-02-2023, 07:13
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Dokładnie jest taki suplement Androman który poprawia jakość nasienia, poza tym panowie o zdrowszym stylu życia powinni pomysleć, odpowiednia dieta, więcej aktywności też sprzyjają męskiej płodności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 02-03-2023, 11:43
ekuhic's Avatar
ekuhic ekuhic is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 4
Domyślnie

Ile się już staracie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 30-03-2023, 11:33
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Myślę że na początek zacznij od wizyty u dobrego ginekologa który może zapewnić szeroką opiekę i ma doświadczoną kadrę. W stolicy polecam odwiedzić Gabinety Łucka gdzie masz taką ofertę. Idealne miejsce dla przyszłych mam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.