kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 10-05-2022, 14:54
kamieniarzeinfo kamieniarzeinfo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 22
Domyślnie

ja od siebie polecam program dzięki któremu zrobicie świetna kuchnie i można również nawet otrzymać listę formatek i zlecić to na hurtownie.

Program do projektowania kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 12-05-2022, 11:09
motyleczek motyleczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 100
Domyślnie

Przy projekcie domu często potrzebny jest również projekt schodów. Jeśli marzymy o schodach drewnianych, a nie mamy pomysłu, na jakie się zdecydować, to zachęcam do współpracy z doświadczoną w tej branży firmą https://www.drewdom.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-05-2022, 07:35
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Przyznaję, że w tym momencie jestem przed taką decyzją o tym, czy budować dom, czy jednak kupić już gotowy. Sprawdzam różne informacje, firmy i rozwiązania. Nie ukrywam, że wiele porad jest w stanie udzielić strona https://obudowie.com/pozwolenie-na-budowe/ , na której można znaleźć przeróżne artykuły o różnej tematyce, która krąży wokół budowy domu. Myślę, że warto zerknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 26-05-2022, 13:03
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Akurat w takich kwestiach warto zawsze sięgać po wsparcie specjalistyczne, bo od tego zależy sporo w kontekście bezpieczeństwa podczas budowy danego obiektu. Jeśli stawiacie na projekty domów, to może być to faktycznie znacznie korzystniejsza opcja pod kątem cenowym. Warto przemyśleć, czy na pewno chcecie przepłacać za wykonywany indywidualnie projekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-05-2022, 19:03
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Jeżeli również bylibyście zainteresowani projektem od jakiejś sprawdzonej firmy, to ja od siebie polecam wam zerknąć do home Concept. Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu home koncept 49 i jestem z niego bardzo zadowolona. Myślę że i wy nie będziecie rozczarowani współpracą z nimi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-08-2022, 20:08
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jeśli poszukujesz projekt domu który mieści się w granicach 70 metrów kwadratowych to odwiedź tą witrynę https://archeton.pl/170-domy-do-70-m2-zabudowy Tutaj masz kilka opcji do wyboru dodatkowo z możliwością alternatywnych wersji. Za niewielkie pieniądze dostaniesz świetny projekt który przekształci się w dom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-08-2022, 11:57
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

W ostatnich latach bardzo popularne stały się również domy z drewna. Warto się nimi zainteresować, bo ich budowa jest znacznie tańsza niż w przypadku tradycyjnych domów, a efekt robi spore wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-08-2022, 13:38
anastasia.sipes's Avatar
anastasia.sipes anastasia.sipes is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Cieszę się, że trafiłam na ten wątek, ponieważ ja też zastanawiam się nad projektem domu. Zależy mi na nowoczesnym rozwiązaniu, które będzie cechować się dużą solidnością. Przypadkowo trafiłam na tą stronę https://mawit.com.pl/oferta/domy-drewniane/ i zastanawiam się czy warto zainwestować w drewniany dom? Co wy myślicie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 12-09-2022, 12:06
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Myślę, że bardzo dobrym wyborem będzie Zarzycki Architektura - witryna biura projektowego Rafała Zarzyckiego: https://zarzycki-architektura.pl/ . Polecam do nich zajrzeć. To profesjonalne biuro projektowe - na pewno pomoże Tobie w realizacji projektu domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 14-09-2022, 17:30
Łucja143 Łucja143 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 20
Domyślnie

A wiecie, że w projekcie domu trzeba uwzględnić zastosowanie wybranej przez siebie termoizolacji? To szczególnie ważne gdy planujemy wykorzystanie standardowych materiałów, takich jak styropian czy tradycyjna wełna szklana, bo one muszą być odpowiednio grube żeby działały. Trochę inaczej jest w przypadku ocieplenia celulozą w Jeleniej Górze wykonywanej przez Smart Budownictwo. Wtedy można wykonać izolację nawet w już istniejących budynkach tylko poprzez odpowiednio wykonane otwory.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.