kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-01-2019, 16:40
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie stacja ładowania elektrycznych aut

Kupiłam sobie nową ładowarkę do mojego hybrydowego samochodu. Jestem zadowolona bo była w bardzo dobrej cenie, a jest świetnej jakości. stacja do ładowania samochodów elektrycznych cena to ładowarki o bardzo dużej mocy, i dzięki temu się samochód szybko ładuje. Polecam bo jest to polski dytrybutor z doświadczeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-03-2019, 22:45
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Ja myślałam o tych samochodach hybrydowych albo elektrycznych, ale jednak zdecydowaliśmy się na mazdę, w ich salonie Klimczak w Częstochowie zamówiliśmy. Mało pali także ok, bardzo solidny i oszczędny silnik. Jednak jeszcze elektryczne mnie nie przekonują do konca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-06-2019, 19:51
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Auta elektryczne stają się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularne. ostatnio szukałam sobie w internecie jakiś informacji na ich temat i trafiłam na sporo ciekawostek na stronie https://driveomni.pl/. Polecam tam zajrzeć w wolnej chwili, zwłaszcza, jeśli jesteście fanami czterech kółek, bo jest tam naprawdę dużo do poczytania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-07-2019, 22:43
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Może to i jest jakieś wyjscie taka prywatna stacja ładowania o ile ma sie domek jednorodzinny. W bloku to raczej ten system by sie nie spisał. I chociaz u nas owszem jest punkt ładowania ale albo zastawiony albo zajety. Wiec tak czy inaczej w wiekszosci przypadkow jestesmy skazani na greenway'a. Dzięki Bogu wprowadzili abonamenty dla stalych uzytkownikow, wiec cena za kwh jest do przegryzienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-07-2019, 11:42
wiola.pik wiola.pik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 19
Domyślnie

Średnio się orientuje w tym temacie więc niestety nic nie doradzę w tym temacie
__________________
Perfumeria internetowa https://esentire.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-11-2020, 13:35
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Jeśli ktoś ma swój domek to myślę, że to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie. Polecam zapoznać się na czym polega montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych . Wiedzy nigdy za wiele, warto rozważyć różne opcje i możliwości i dopasować do swojego domu i auta najlepsze rozwiązanie. Warto zaufać profesjonalistom w tych kwestiach, którzy mają spore doświadczenie i zawsze pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-02-2022, 14:09
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Jakby ktoś szukał poradnika na temat stacji ładowania to ciekawy znalazłam tutaj http://sigmapolska.pl/w-jaka-stacje-...-zainwestowac/. Bałam się kupować samochód elektryczny właśnie ze względu na trudną dostępność ładowarek, ale odkąd wiem, że mogę mieć ją w domu, chyba zrealizuję swoje marzenie o elektryku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-02-2022, 12:05
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Stacji ładowania samochodów elektrycznych jest coraz więcej. Dlatego jak najbardziej warto na takie auto się zdecydować. Gdybym ja miała wybierać, to najbardziej podoba mi się Taycan. Widziałam taki w Porsche Centrum Sopot. Nawet zamierzam zwrócić się z prośbą o przygotowanie oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-02-2022, 14:03
kuphal.jerrod's Avatar
kuphal.jerrod kuphal.jerrod is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1
Domyślnie

Długo zastanawiałam się nad samochodem elektrycznym, ponieważ nie wiedziałam czy jest to opłacalne. Ostatecznie podjęłam decyzję o zakupie hybrydy marki hyundai i muszę przyznać, że był to bardzo dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-06-2023, 20:39
lenona lenona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 25
Domyślnie

W sumie też się wahałam nad kupnem elektryka, ale również wybrałam hybrydę. Mój mechanik, pewnie naprawiłby elektryka, bo do mojego wozu zamawia części Ferrari, naprawia co trzeba, a z samochodem nic się nie dzieje. Większym wyzwaniem byłyby stacje ładowania samochodu. Co z tego, że takową miałabym w domu, skoro w dłużej trasie mógłby być problem?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.